REC

REC

REC Solar (Renewable Energy Corporation) – компанія-виробник сонячних панелей, що станом на 2017 рік входили до рейтингу Tier 1.

Компанія REC (Renewable Energy Corporation) була утворена в 1996 році в Норвегії і з тих пір пройшла довгий шлях. Сьогодні компанія відома просто як «REC». Від ручного чищення перших вирощених зливків кремнію до виробництва понад 20 мільйонів сонячних панелей до кінця 2015 року. Компанія пройшла шлях від піонера індустрії до світового лідера.

Штаб-квартира виробника знаходиться в Норвегії. У компанії працює 2000 чоловік у всьому світі, з регіональними відділеннями, місцевими представниками, а також партнерства в Європі, США і Азіатсько-Тихоокеанського регіону для задоволення зростаючих потреб в енергії в світі.

У 2008 та 2009 рр. в Норвегії було відкрито дві нові фабрики з виробництва панелей. Тоді ж компанія вперше зазнала фінансових труднощів, які повторилися у 2011 і 2012 роках, внаслідок чого норвезькі фабрики було закрито. У 2010 році почалося виробництво сонячних панелей у Сінгапурі, де зараз зосереджені всі виробничі потужності. У 2015 році компанія REC Solar була куплена норвезькою компанією Elkem, яка належить китайській корпорації Bluestar. Це робить REC Solar китайською компанією з виробництвом у Сінгапурі, однак її часто позиціонують на ринку як європейського виробника. Виробничі потужності компанії щороку зростають і станом на 2018 рік становили 1500 МВт сонячних панелей. REC Solar має власний науково-дослідний та конструкторський відділ (у 2016 році у розробки та інновації було інвестовано $200 млн.) та два технологічні центри – у Сінгапурі та в Силіконовій Долині, США.

REC Group (REC) є провідним виробником і брендом сонячних панелей. Сонячні панелі REC встановлені у всьому світі. Операційно продажі продукції REC розподілені на чотири регіони , де розміщені регіональні центри компанії : EMEA (зі штаб - квартирою в Мюнхені, Німеччина), APAC (зі штаб - квартирою в Сінгапурі), в Північній і Південної Америки (зі штаб - квартирою в Сан - Матео, штат Каліфорнія, США ) і Японії (зі штаб - квартирою в Токіо). У деяких регіонах, REC згадується як «REC Solar». У США компанія під назвою REC Solar, Inc. працює як інсталятор сонячних енергетичних систем для комерційних, промислових і комунальних програм. REC Group і REC Solar, Inc. дві окремі компанії з аналогічними назвами в тій же галузі, але не мають прямого відношення один з одним за межами REC Group. У США, REC (виробник панелей) відомий як «REC Americas».

Найбільший виробник в ЄС. На ринку виділяється своєю надійністю. REC свідомо завищує для своєї продукції вимоги до якості (до двох разів жорсткіше ніж передбачають галузеві стандарти). За даними отриманими протягом більш ніж 20 років експлуатації сонячних панелей, компанія REC має найнижчий відсоток виходу обладнання з ладу. Менш ніж одна панель з 10 000 може вийти з ладу за гарантійний термін.

Якість продукції компанії підтверджено міжнародними сертифікатами IEC 61215 TÜV, UL 1703, MCS 005, ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001, IEC 61701 та ін. У 2016 році REC Solar було визнано брендом №1 у Німеччині за кількістю встановлених сонячних панелей. Також компанію неодноразово була визнана кращою в Каліфорнії, США (сонячні панелі, що найчастіше встановлювалися на дахах житлових будинків).

Переваги компанії:

- найбільший Європейський бренд з офісів, представництвами та партнерами по всьому світу;

- підтверджена довгострокова гарантія на обладнання, що випускається;

- післяпродажна підтримка;

- орієнтація на якість. Компанія REC відома тим, що тестує свої панелі в умовах двічі більше строгих, ніж це прийнято в діючих стандартах.

REC прагне до виробництва екологічно чистої енергії і постійно розробляє нові технології для зниження викидів вуглецю і зменшення термінів окупності чистої енергії.


Немає жодного товару.