Синус

Синус

Виробниче підприємство "Синус" - це успішна команда професійних конструкторів, інженерів-електронників, слюсарів-механіків та програмістів, об'єднана бажанням створювати обладнання, якому б не було рівних. Головний офіс знаходиться у Києві, але це не означає, що проекти розробляються лише в одному місті.

Головна спеціалізація компанії – це стабілізатори напруги побутового та промислового призначення. Завдання співробітників компанії - створення виробів, які займуть лідируючі позиції над ринком. Тому навіть наймолодша модель справлятиме враження і радуватиме своїм перфекціонізмом.

В даний момент підприємством виробляються стабілізатори Синус і Синус IP56 пило-вологозахисного виконання. На початку наступного року планується вихід ринку безступінчастого стабілізатора інверторного типу, і навіть низку інших технологічних новинок.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Стабілізатори мережевої напруги "Синус" забезпечують цілодобовий режим роботи, гарантуючи стабільне електроживлення для будь-якого виду навантаження і за будь-яких проблем в мережі живлення.

Ось що дає Вам впевненість та можливість перекласти турботу про якісне електроживлення на плечі "Сінуса":

  • сучасна електронна система стабілізації

  • добротність всіх силових елементів стабілізатора

  • наявність електронних датчиків температури та струму

  • багатофункціональне програмне забезпечення

  • новітня система ai-scan аналізує параметри мережі живлення та навантаження

  • система пам'яті та контролю всіх нестандартних та аварійних ситуацій

  • повноцінне сповіщення користувача про режими роботи у вигляді діалогових повідомлень

ТЕХНОЛОГІЇ

Нові питання в електропостачанні побутових та промислових об'єктів завжди вимагають сучасного підходу до їх вирішення, більш ефективного та надійного. Ми завжди стоїмо на контролі нових тенденцій в енергеиці як науці та актуалізуємо, модернізуємо наше обладнання в ногу з часом, доповнюючи та розширюючи його функціонал новими ультратехнологічними рішеннями.

"Синус" знає, що підключено як навантаження, скільки прилади споживають за день або довільний період, коли яка напруга присутня в мережі, який струм, частота, потужність і характер навантаження були за час експлуатації. Його система дозволяє запам'ятовувати безліч параметрів та використовувати їх для аналізу при виникненні аварійних подій та нестандартних ситуацій.

Слід також зазначити, що всі налаштування роботи стабілізатора є гнучкими і можуть бути відкориговані через інтерфейс користувача.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)