Меню
10 696.00 грн.

Панель керування Victron Energy Cerbo-S GX

Виробник: Victron Energy
Модель: 105826
В наявності
10 696.00 грн.

Особливості:

 • Інтернет-портал VRM
  Крім моніторингу та контролю продуктів локально на самому Cerbo GX, всі свідчення також надсилаються на наш безкоштовний веб-сайт віддаленого моніторингу: портал VRM Online. Щоб дізнатися, як це працює, спробуйте демонстрацію на https://vrm.victronenergy.com.
 • Віддалена консоль на VRM
  Моніторинг, контроль та налаштування Cerbo GX віддалено, через Інтернет. Так само, як ніби ви стоїте поряд з пристроєм, все можна зробити дистанційно. Така сама функціональність також доступна в локальній мережі, Remote Console on LAN.
 • Автоматичний запуск / зупинка генератора
  Система запуску / зупинки генератора, що настроюється. Використовуйте стан заряду, напруги, навантаження та інші параметри. Визначте спеціальний набір правил для нічного часу та, можливо, щомісячний пробний запуск.
 • Серце ESS – система зберігання енергії
  Cerbo GX – це диспетчер енергії в системі ESS. Додаткова інформація у посібнику ESS. Керівництво можна завантажити на нашому сайті
 • Реєстрація всіх даних
  При підключенні до Інтернету всі дані надсилаються на портал VRM. Коли Інтернет-з'єднання недоступне, Cerbo GX зберігатиме дані на внутрішньому накопичувачі до 48 годин. Вставивши карту micro SDcard або USB-накопичувач, можна зберегти більше даних. Ці файли потім можуть бути завантажені на портал VRM або автономно конвертовані до програми Victron Connect для аналізу.

Опис

Панель керування Victron Energy Cerbo GX 

Панель управління  Victron Energy Cerbo GX  - це комунікаційний центр, що дозволяє мати повний контроль над системою електроживлення на базі інверторів Victron Energy, максимізує її продуктивність.

 • Здійснює моніторинг та управління в реальному часі станом заряду батареї, споживання енергії, збирання енергії від фотоелектричної системи, генератора та мережі.
 • Має просте керування системою, (авто) запуск/зупинка генератора (ів) або зміна будь-якого налаштування для оптимізації системи. 
 • Повідомляє та попереджає про необхідність проведення діагностичної перевірки.
 • Дозволяє усувати проблеми віддалено.
 • Cerbo GX є необхідним компонентом у системі управління всього обладнання Victron Energy.
 • Підключається через Ethernet порт до роутера для виходу в інтернет.
 • Можливе керування як через підключення Bluetooth до смартфону, так і за допомогою виносного активного РК дисплея (купується окремо).

Cerbo GX – це нова версія системного контролера для сонячних електростанцій та систем резервного живлення, побудованих на базі обладнання Victron Energy. Cerbo GX дозволяє налаштовувати та моніторити систему енергопостачання, а також максимізувати її продуктивність.

Панель Cerbo GX не має в комплекті кнопок керування та дисплея. Керувати та наполягати його можна через програму на смартфоні за допомогою Bluetooth, Wi-Fi або віддалено через інтернет. При необхідності до контролера можна підключити 5-дюймову сенсорну панель керування GX Touch 50.

Cerbo GX є системним контролером та диспетчером енергії, який забезпечує інтуїтивне керування та моніторинг пристроями Victron Energy, об'єднує їх (інвертори, сонячні контролери заряду, акумуляторні блоки) в єдину систему для їхньої правильної спільної роботи. 

Один Cerbo GX підтримує безліч комунікаційних інтерфейсів VE.Bus, VE.Direct, VE.Can, BMS-CAN, USB, датчик температури, цифрові входи, реле виходу (NO/NC/COM), HDMI (використовується лише для підключення сенсорної панелі керування GX Touch).

Cerbo GX має вбудовані модулі Bluetooth та Wi-Fi, які дозволяють підключатися безпосередньо до системи для проведення налаштувань та контролю за допомогою мобільного додатка Victron Connect.

Доступні з'єднання:
4 з'єднання з баком
4 температурні порти
3 порти VE.Direct
3 порти USB
4 цифрових входу
2 реле

Гнучкі можливості підключення:
Управління системою через комунікаційний центр Cerbo GX можливе незалежно від часу та місця. Пристрій пропонує три різні варіанти підключення. Або через безкоштовний портал віддаленого керування Victron (VRM) або через Victron Energy GX Touch 50 (5-дюймовий сенсорний дисплей) або через VictronConnect через Bluetooth®.

Підключивши Cerbo GX через Wi-Fi або LAN до інтернету, з'являється безкоштовний віддалений доступ та керування (Remote Console) системою з будь-якої точки світу через VRM портал: https://vrm.victronenergy.com/login 

Cerbo GX може автоматично запустити та зупинити генератор за різними заданими сценаріями, наприклад, використовуючи стан заряду АКБ або живлення навантаження, інших параметрів. Можливе встановлення щомісячного пробного запуску генератора. Контролер має входи для підключення датчиків рівня бака із паливом.

Контролер дозволяє створювати сценарії подій, за якими трохи надсилатиме повідомлення. Наприклад, надсилання повідомлень під час збої вхідної електромережі на об'єкті.

Один Cerbo GX рекомендується використовувати на один пристрій VE.BUS або одну систему, що працює в паралельній або трифазній конфігурації. Якщо необхідно підключити кілька пристроїв на один Cerbo GX, то використовуйте MK3-USB, підключивши до USB контролера. При підключенні через MK3-USB функціонал буде обмежено. Професійний підхід - це використовувати окремий Cerbo GX для нового пристрою VE.BUS або нової системи паралельної/трифазної конфігурації, нової системи ESS. Такий підхід дозволить:

 • Генерувати дані на сторінках огляду VRM
 • Відображати у списку пристроїв
 • Враховувати дані при розрахунках енергоспоживання та розподілу 
 • Використовувати логіку запуску/зупинки генератора

 Cerbo GX – це невід'ємний елемент, який дозволить налаштовувати та моніторити, максимізувати продуктивність будь-якої системи енергопостачання, побудованої на базі обладнання Victron Energy.

Досконалий моніторинг та управління

Моніторинг у реальному часі стану заряду батареї, споживання енергії, акумулювання енергії від фотоелектричної системи, генератора та мережі або перевірка рівнів заряду батареї та вимірювання температури. Просте керування обмеженням вхідного струму берегового живлення, автоматичний запуск та зупинка генератора або зміна будь-яких налаштувань для оптимізації системи. Слідкуйте за попередженнями, проводьте діагностичні перевірки та вирішуйте проблеми віддалено.

Додатковий сенсорний монітор GX Touch 50

До контролера Cerbo GX можна підключити додатковий сенсорний монітор GX Touch 50. Надтонкий 5-дюймовий дисплей дозволяє швидко переглядати вашу систему та налаштовувати параметри миттєво. Просто підключіть монітор до контролера Cerbo GX за допомогою одного кабелю. Монітор GX Touch 50 є водонепроникним та простим у встановленні.

Віддалена консоль на VRM

Моніторинг, контроль та налаштування Cerbo GX здійснюються дистанційно, через Інтернет. Ті ж функції доступні в локальній мережі або за допомогою точки доступу Wi-Fi контролера Cerbo GX.

Простий монтаж та налаштування

Контролер Cerbo GX легко монтується на DIN-рейку за допомогою перехідника DIN35 (не входить до комплекту).
Його окремий сенсорний екран може бути закріплений болтами на панелі приладів без необхідності виконання точних вирізів (як, наприклад, у випадку з Color Control GX). Для підключення екрана потрібен лише один кабель, який позбавляє необхідності підводити багато проводів до приладової панелі. Функція Bluetooth забезпечує швидке підключення та налаштування через нашу програму VictronConnect.

Гарантія та сервіс

Компанія Victron Energy (Нідерланди) виготовляє обладнання з 1969 року. На сьогоднішній день виробляється більше 112 моделей зарядних пристроїв, що включають 12 серій для різних областей застосування, від побутового до промислового у складі великого морського транспорту. Все без винятку обладнання забезпечене сертифікатами найвищого класу та відповідності (за запитом).

Комплектація: 

 1. Панель Cerbo GX
 2. Силовий кабель із вбудованим запобіжником та клемними вушками M8 для кріплення АКБ або шини пост. струму.
 3. Клеми VE.Can (2 шт.).
 4. Колодки для всіх роз'ємів.

Примітки:

*Для встановлення на DIN-рейку потрібен додатковий перехідник DIN35.

**Наведене в таблиці вище, у розділі «Продуктивність» максимальне значення відповідає загальній кількості підключених пристроїв VE.Direct, таких як контролери заряду MPPT Solar Charge. "Всього" означає всі підключені пристрої, включаючи пристрої, підключені через USB. Обмеження переважно пов'язані з обчислювальної потужністю процесора. Зверніть увагу, що обмеження також стосуються інших типів пристроїв, які часто підключаються паралельно: фотоелектричні інвертори. CCGX зазвичай дозволяє контролювати роботу трьох чи чотирьох трифазних інверторів. Системи з потужнішим процесором дозволяють контролювати більше пристроїв.

Технічні характеристики
Параметр/модель Cerbo-S GX
Напруга живлення 8 - 70 В
Кріплення (1) Настінний кронштейн або DIN-рейка (35 мм)
Комунікаційний порт
Порти VE.Direct (завжди ізольовані) (2) 3
VE.Bus (завжди ізольовані)  2 паралельні роз'єми RJ45
VE.Can так – неізольований
Порт BMS-Can НЕМАЄ
IO
Резистивні входи рівня резервуару 0
Входи датчиків температури 0
Цифрові входи 4
інше
Розміри (в х ш х г) 78 x 154 x 48 мм
Діапазон робочих температур від -20 до +50°C
Довжина кабеля 2 метри
GX Touch 70
Кріплення Комплектуючі для кріплення в комплекті
Розширення екрану 1024*600

 

Теги: Панель керування Victron Energy Cerbo-S GX