Меню
25 556.00 грн.

Портативна система живлення PowerOak Bluetti EB55 (700 Вт / 537 Вт*ч)

Виробник: Bluetti
Артикул: 105608
Немає в наявності
25 556.00 грн.

PowerOak Bluetti EB55 - це портативна система живлення яка має компактну та легку конструкцію, що ідеально підходить для використання в кемпінгу, поході або як аварійне джерело живлення під час стихійних лих.
Маючи ємність 537 Вт*год та вбудований інвертор потужністю 700 Вт (пусковий потужністю 1400 Вт). PowerOak Bluetti EB55 має чотири способи заряджання: заряджання від мережі змінного струму, сонячна зарядка, заряджання в автомобілі та заряджання від генератора, а також ви можете живити свої пристрої під час заряджання.
Сонячна зарядка доступна в діапазоні напруги від 12 до 28В, 8А та потужністю до 200Вт. Вбудована схема MPPT забезпечує ефективну зарядку за нестабільної електрики від сонячної енергії. Кабель для автомобільної зарядки, що входить у комплект, дозволяє заряджати систему під час руху.
Заряджання від мережі змінного струму та заряджання від фотоелектричного поля або заряджання від мережі змінного струму та заряджання від автомобіля забезпечує швидке заряджання, що дозволяє значно скоротити час заряджання.

PowerOak Bluetti EB55 - це портативна система електроживлення, яка підходить для використання в домашніх умовах, в кемпінгу, поході або в якості аварійного джерела живлення під час стихійних лих або війни.

Має літієвий акумулятор на 537 Вт*ч. Кількість циклів заряд/розряд 2000 при 80% розряду.

Вбудований інвертор (перетворить постійний струм в змінний) потужністю 700 Вт (пусковою потужністю 1400 Вт).

PowerOak Bluetti EB55 має чотири способи зарядки :

 • зарядка від мережі змінного струму - 3 години
 • від сонячного світла ( за допомогою PV модуля 200 Вт ) - 3,4-4 години
 • від  автомобіля - 3-6 годин
 • від генератора - 3 години

Bluetti EB55 підтримує функцію одночасної зарядки свого акумулятора і живлення зв'язаного пристрою з  постійною або змінною напругою.

Максимальна потужність входу при одночасної зарядки від сонця і мережі 400 Вт.

Сонячна зарядка доступна в діапазоні напруги від 12 до 28В, 8А і потужністю до 200Вт.

Вбудована схема MPPT забезпечує ефективну зарядку при нестабільній електриці від сонячної енергії.

Кабель, що входить в комплект, для автомобільної зарядки дозволяє заряджати систему під час руху.

Зарядка від мережі змінного струму і зарядка від фотоелектричного поля або зарядка від мережі змінного струму і зарядка від автомобіля забезпечує швидкою зарядку, що дозволяє значно скоротити час зарядки.


 

Забезпечте всі свої потреби будь-де.

Ця сонячна електростанція BLUETTI EB55 ємністю 537Втч та потужністю 700Вт має невеликий дизайн та відмінну функціональність.
Вона може використовуватися як аварійне джерело живлення під час стихійних лих і бути дуже корисною для кемпінгу, відпочинку, садівництва та віддаленої роботи.

Різні порти виходу.

Цей продукт може використовуватися для побутових приладів із споживаною потужністю 700Вт або менше. Однак пристрої з високою миттєвою пусковою потужністю (кондиціонери, електричні шуруповерти тощо) можуть активувати режим захисту від перенапруги, навіть якщо їхня номінальна потужність не перевищує 700Вт. Рекомендується вибирати електротехнічні пристрої з достатнім запасом за номінальною споживаною потужністю.

4 способи швидкої зарядки.

Існує чотири способи заряджання: заряджання від мережі змінного струму, сонячна зарядка, заряджання в автомобілі та заряджання від генератора, а також ви можете живити свої пристрої під час заряджання. Сонячна зарядка доступна в діапазоні напруги від 12 до 28В та потужністю до 200Вт. Вбудована схема MPPT забезпечує ефективну зарядку за нестабільної електрики від сонячної енергії. Кабель для автомобільної зарядки, що входить у комплект, дозволяє заряджати ваш автомобіль під час руху.

Сценарії застосування.

Компактна та легка конструкція робить BLUETTI EB55 портативною електростанцією, ідеальною для використання вдома, в автофургоні чи поході. EB55 може забезпечити роботу більшості необхідних вам зовнішніх приладів та електроніки, таких як мобільні телефони, камери, Bluetooth-колонки, міні морозильники, радіоприймачі, проектори та багато іншого. Більш того, EB55 також є ідеальною системою резервного живлення для дому у надзвичайних ситуаціях. Поряд із надійною фотоелектричною панеллю, це фантастичний спосіб підтримати вас у надзвичайній ситуації або під час тривалого вимкнення електроенергії. Світлодіодне освітлення має три режими: повний яскравий, напівяскравий та миготливий SOS. Ви можете переключити його, натиснувши кнопку світлодіодного освітлення. Він призначений для зовнішнього освітлення та екстреної допомоги. Світлодіодне світло м'яке і широке в нічний час, краще захищає ваші очі.

Подвійна швидка зарядка та багаторазова швидка зарядка.

Подвійна швидка зарядка за допомогою двох адаптерів змінного струму одночасно, заряджання від мережі змінного струму та заряджання від фотоелектричного акумулятора або заряджання від мережі змінного струму та заряджання від автомобіля. Завдяки цим двом методам швидкого заряджання час заряджання може бути значно скорочено. Крім того, тривалість циклу заряджання/розряджання батареї становить 2500 разів, тому немає необхідності турбуватися про термін служби батареї через швидке заряджання.

Унікальний вогнестійкий матеріал компанії Bluetti.

Відповідно до філософії BLUETTI про пріоритет безпеки, зовнішня частина електростанції BLUETTI EB55 виготовлена ​​з вогнестійкого матеріалу PC+ABS, який забезпечує чудову термостійкість та тепловіддачу. Для підвищення ефективності розсіювання тепла вбудований вентилятор автоматично запускається, коли внутрішня температура досягає 50? і зупиняється, коли вона опускається нижче 50?. Є невеликий шум (еквівалент 55 дБ, такий самий рівень, як при невеликій розмові).

Спеціальний еко-режим Bluetti.

EB55 - це екологічно чисте, енергозберігаюче портативне джерело живлення зі спеціальним еко-режимом BLUETTI. Якщо ви увімкнете еко-режим, система автоматично відключить вихід змінного струму, коли потужність змінного струму буде нижче 20Вт протягом 4 годин.

Висвітлення у надзвичайних ситуаціях.

При відключенні електроенергії або в інших надзвичайних ситуаціях натискання на вимикач увімкне освітлення у трьох різних режимах. EB55 також оснащений ручкою, що робить його дуже зручним для перенесення на відкритому повітрі або під час евакуації. З іншого боку, коли йдеться про зберігання EB55, ручка ідеально вписується в корпус, що робить його зручним для зберігання.

Як заряджати від сонячної енергії?

З 200Вт змінного струму + 200Вт фотоелектричного сонячного входу, EB55 приймає до 400Вт вхідної потужності, що дозволяє повністю зарядитися менш ніж за 2 години.
Ви також можете отримати максимальну потужність 400Вт, використовуючи два адаптери змінного струму (другий адаптер необхідно придбати окремо).

Характеристики:

 • Ємність: 537Wh/700W. 150000mAh.
 • Термін служби: 2500 циклів.
 • Тип елементів: Premium LiFePO4.

Способи та час заряджання:

 • Адаптер змінного струму: близько 3-3.5 годин (200Вт).
 • Автомобільний зарядний пристрій: близько 6-6.5 годин (12В)/близько 3 годин (24В).
 • Сонячна панель 200Вт: близько 3-3.5 годин (макс./12-18В 8А, MPPT)
 • Адаптер змінного струму + сонячна панель: близько 1,8-2,3 годин.
 • Подвійний адаптер змінного струму (400Вт): близько 1.8-2.3 години.

Вихідні порти:

 • 1 x USB Type-C вихідний порт 100W.
 • 4 x USB-A вихідний порт 5V/3A.
 • 2 x Розетка змінного струму 220-240V.
 • 1 x Порт прикурювача 230V/60W.
 • 2 x Вихідний порт DC 5521 12V/10А.
 • 2 x Бездротова зарядка (потужність одного виходу макс. 15W).