Меню
37 306.00 грн.

Інверторний генератор Streemline SGG3500GF

Виробник: Streemline
Артикул: 105834
В наявності
37 306.00 грн.

Особливості:

 • Двигун: чотиритактний, SH 140.
 • Ручний запуск.
 • Оснащений датчиком контролю рівня масла.
 • Економічність: витрати палива становлять - 0.380 лкВт*год.
 • Корпус (пластиковий): корпус генератора являє собою пластиковий кожух, який забезпечує захист від вологи і знижує шум від двигуна. Корпус передбачає використання генератора при будь-яких погодних умовах. Шум від роботи мотора не перевищує 58 дБ.
 • Дана модель оснащена ручкою, що дозволяє легко переміщувати генератор по Вашій ділянці або об'єкті.
 • Синхронний альтернатор: для стабілізації вихідної напруги генератора StreemLin SGG3500GF використовується синхронний альтернатор. Коливання вихідної напруги згладжуються в межах +-1%. Мідна обмотка генератора забезпечує:
 1. -підвищений ресурс експлуатації;
 2. -максимальну віддачу струму;
 3. -відсутність надмірного нагрівання при роботі.
 •     Панель управління: інтуїтивно проста, доступна недосвідченому користувачеві. На ній виведені: кнопка запуску генератора, основні індикатори роботи, розетки - 2 шт на 16 ампер, клеми на 12В для зарядки акумуляторiв, запобіжник на розетки, заземлення.

Опис

Інверторний генератор Streemline SGG3500GF — це продукт високої якості, який забезпечує надійне постачання електроенергії для домашнього або комерційного використання. Ідеальні характеристики по частоті, напрузі та синусоїді гарантують роботу з будь-якою чутливою електронікою та приладами.

Інверторний генератор Streemline SGG 3500GF має потужність 3,5 кВт і може змінювати оберти двигуна в залежності від навантаження яке потрібно. Завдяки чому працює тихо та економно у порівнянні зі звичайними аналогами. Генератор також має високу ефективність і низький рівень шуму. Він має надійний та легкий ручний запуск, а також захист від низького рівня мастила та перегрузки.

Генератор Streemline SGG3500GF має компактний розмір і легку вагу, тому його легко переносити. Він має високу надійність і довгий строк служби.

Переваги :

 • Експлуатація в будь-яку погоду: роботі генератора не заважають люті морози, висока температура повітря і вологість навколишнього середовища.
 • Підвищений рівень безпеки: електричні проводи і кабелі надійно ізольовані. Заземлення корпусу апарату захищає від ураження електричним струмом. Система аварійного відключення убезпечить генератор від перегріву при роботі на максимальних навантаженнях.
 • Простота експлуатації: модель генератора StreemLin SGG3500GF призначена для побутового використання. З управлінням нею впорається навіть користувач без досвіду.
 • Мобільність: відносно компактні розміри конструкції генератора та невелика вага дозволяють швидко і легко переміщувати по заміській ділянці або будівництві.
 • Захист від опадів і пошкоджень: кожух корпусу дозволяє використовувати апарат в будь-яку погоду, навіть у дощ. Кожух додатково захищає користувача від дотику до рухомих та струмопровідних деталей генератора.
 • Високомобильне компактне джерело електроживлення: скромні габарити і невелика вага дозволяють брати інверторний генератор з собою куди завгодно, перевозячи його в багажнику автомобіля, як поклажу.
 • Довгий ресурс компонентів: генератор зібраний на спеціалізованому заводі з дотриманням світових стандартів якості. Довговічність силового агрегату забезпечує система повітряного охолодження.

Комплектація моделі StreemLine SGG3500GF

 1. Генератор.
 2. Керівництво по експлуатації.
Технічні характеристики
Тип генератора інверторний
Максимальна потужність, кВт 3,5
Номінальна потужність, кВт 3,1
Тип альтернатора: Синхронний
Кількість фаз 1 фаза (220В)
Потужність кВт: від 3 до 4
Коефіцієнт потужності (cos Ф): 1.0
Напруга: 220 В
Конфігурація Синхронний
Форма сигналу: Чиста синусоїда
Частота: 50 Гц
Матеріал обмотки альтернатора мідь 100%
Лічильник мотогодин: Немає
Технічні характеристики двигуна
Клас двигуна напівпрофесійний
Модель двигуна SH 140
Рекомендоване мастило 10W30
Тип палива бензин (А-95)
Обсяг паливного бака, л 6.0
Витрата палива (л/г) 0.380 л\кВт*ч
Час непреривної роботи г. 2.5 - 9.0
Тип запуску ручний стартер
Загальні характеристики
Модель: SGG3500GF
Фізичні характеристики та виробник
Рівень шуму дБ 58.0
Виконання В кожусі (закрите)
Розміри (Д x Ш x В) мм. 565x350x500
Вага, кг 30.0
Гарантія 24 місяці
 

Теги: Інверторний генератор Streemline SGG3500GF