Меню
1 290.00 грн.

Плавкий запобіжник VictronEnergy MEGA-fuse 250А/58В

Виробник: Victron Energy
Модель: 105883
В наявності
1 290.00 грн.

Опис

Захист для АКБ від короткого замикання. 

Фірмовий запобіжник від компанії Victron Energy для захисту обладнання постійного струму DC.

  • Номінал – 250 А, 58 В.
  • Серія – MEGA-fuse.
  • Сумісне обладнання – фірмовий тримач, фірмові розподільники Lynx.

Плавкий запобіжник MEGA-fuse 250A/58В  – це пристрій електричної безпеки для систем до 48В. Плавкі запобіжники Mega Fuse призначені для захисту ланцюгів електроживлення постійного струму. В асортименті представлені запобіжники від 125 до 300 ампер. В упаковці 1 штука.

Запобіжник розміщується у кабелі живлення до електричного пристрою. Як тільки струм протікає через запобіжник, що перевищує його номінальне значення, протягом певного часу запобіжник перегорає. Після того, як запобіжник перегорів, струм більше не тектиме в ланцюг.

Ситуація зі струмом вище очікуваного може виникнути у разі несправності електричного пристрою або короткого замикання електричного ланцюга.

Запобіжник захищає від:

  • Сильне навантаження - коли в системі протікає більше струму, ніж розраховано.
  • Коротке замикання - коли один провідник випадково стикається з іншим провідником.

Як працює запобіжник?

Є три типи запобіжників:

  • Провідний запобіжник
  • Тепловий запобіжник
  • Магнітний запобіжник

Традиційно, плавкий запобіжник містить провід або смугу металу, яка плавиться, як тільки через запобіжник проходить неприйнятно високий струм. Коли провід у плавкому запобіжнику розплавився, електричний ланцюг буде розірваний і струм більше не тектиме в ланцюги.

Після того, як запобіжник перегорів, його необхідно замінити новим запобіжником, щоб знову включити ланцюг. Ці запобіжники одноразові. Після того, як вони вибухнули, вони не можуть бути відновлені. Їх треба замінити на новий.

Розташування запобіжників постійного струму

Кожен споживач, який підключається до акумулятора, має бути захищений. Запобіжник розміщений у позитивному кабелі. Кожен окремий споживач повинен мати свій запобіжник. Незалежно від того, наскільки велика чи мала номінальна потужність обладнання. Батареї можуть потенційно створювати дуже великі струми, які можуть спричинити пожежу. Ланцюг постійного струму зазвичай містить основний запобіжник батареї, після чого він розгалужується на окремих споживачів. Кожен споживач має індивідуальний запобіжник.

Запобіжник Mega 250А (58В) зі з'єднанням М8! Високоякісний запобіжник, незамінна ланка у безпечній електроустановці. Ви визначаєте розмір запобіжника, обчислюючи висоту пікового струму вашої установки, а потім за допомогою першого доступного значення запобіжника.
Цей запобіжник MEGA на 250 А (58 В) спеціально призначений для систем із системною напругою 58 В. MEGA – це позначення моделі, і утримувачі запобіжників MEGA пов'язані з цією моделлю запобіжників.

Увага!: Запобіжники на 58В не можна використовувати в системах 12/24В і навпаки. Необхідно дотримуватись зазначеної номінальної напруги, тобто використовувати запобіжники на 58 В тільки до напруги мережі 58 В. Діапазон напруги, вказаний на запобіжнику, важливий для забезпечення безпеки при роботі в межах відповідної характеристики запобіжника. Сертифікація запобіжників ґрунтується на цих значеннях.

Стан запобіжника: Якщо через коротке замикання або перевантаження протікає занадто великий струм, плавкий дріт плавкого запобіжника плавиться і ланцюг розмикається. На жаль, це не завжди добре видно, а це означає, що запобіжник в деяких випадках повинен бути виміряний, щоб визначити, чи не зламаний запобіжник.

Теги: Плавкий запобіжник Victron Energy MEGA-fuse 200A/58В