Меню
1 278.00 грн.

Плавкий запобіжник Victron Energy MEGA-fuse 200А/58В

Виробник: Victron Energy
Модель: 105882
В наявності
1 278.00 грн.

Опис

Захист для АКБ від короткого замикання. 

Фірмовий запобіжник від компанії Victron Energy для захисту обладнання постійного струму DC.

  • Номінал – 200 А, 58 В.
  • Серія – MEGA-fuse.
  • Сумісне обладнання – фірмовий тримач, фірмові розподільники Lynx.

Плавкий запобіжник MEGA-fuse 200A/58В  – це пристрій електричної безпеки для систем до 48В. Плавкі запобіжники Mega Fuse призначені для захисту ланцюгів електроживлення постійного струму. В асортименті представлені запобіжники від 125 до 300 ампер. В упаковці 1 штука.

Запобіжник розміщується у кабелі живлення до електричного пристрою. Як тільки струм протікає через запобіжник, що перевищує його номінальне значення, протягом певного часу запобіжник перегорає. Після того, як запобіжник перегорів, струм більше не тектиме в ланцюг.

Ситуація зі струмом вище очікуваного може виникнути у разі несправності електричного пристрою або короткого замикання електричного ланцюга.

Запобіжник захищає від:

  • Сильне навантаження - коли в системі протікає більше струму, ніж розраховано.
  • Коротке замикання - коли один провідник випадково стикається з іншим провідником.

Як працює запобіжник?

Є три типи запобіжників:

  • Провідний запобіжник
  • Тепловий запобіжник
  • Магнітний запобіжник

Традиційно, плавкий запобіжник містить провід або смугу металу, яка плавиться, як тільки через запобіжник проходить неприйнятно високий струм. Коли провід у плавкому запобіжнику розплавився, електричний ланцюг буде розірваний і струм більше не тектиме в ланцюги.

Після того, як запобіжник перегорів, його необхідно замінити новим запобіжником, щоб знову включити ланцюг. Ці запобіжники одноразові. Після того, як вони вибухнули, вони не можуть бути відновлені. Їх треба замінити на новий.

Розташування запобіжників постійного струму

Кожен споживач, який підключається до акумулятора, має бути захищений. Запобіжник розміщений у позитивному кабелі. Кожен окремий споживач повинен мати свій запобіжник. Незалежно від того, наскільки велика чи мала номінальна потужність обладнання. Батареї можуть потенційно створювати дуже великі струми, які можуть спричинити пожежу. Ланцюг постійного струму зазвичай містить основний запобіжник батареї, після чого він розгалужується на окремих споживачів. Кожен споживач має індивідуальний запобіжник.

Теги: Плавкий запобіжник Victron Energy MEGA-fuse 200А/58В