Меню
94 700.00 грн.

Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU WiFi

Виробник: Deye
Модель: 105755
В наявності
94 700.00 грн.

10 років гарантії !!!

Особливості:

 • Двостороння компенсація споживання
 • Власне споживання з мережі 50Вт
 • Робота в "Зеленому Тарифі" так і всередині мережі
 • 2 MPPT контролери сумарною потужністю 15600Вт
 • Вихід керування генератором
 • Багатофункціональний програмований силовий порт
 • Підтримка Смарт-навантаження
 • Обмеження потужності паливної електростанції
 • Паралельне включення 3 інверторів
 • Трифазне включення 3 інверторів
 • Трансформатор струму для обмеження генерації у мережу в комплекті постачання
 • Wi-Fi моніторинг у комплекті постачання
 • Сенсорний РК-дисплей
 • Робота з літієвими акумуляторами по CAN, RS485 протоколу та на ручних налаштуваннях
 • Підтримка свинцево-кислотних акумуляторів
 • Робота без акумулятора як мережевого інвертора
 • Встановлення добових режимів роботи

 

Опис

Гібридний мережевий інвертор Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi (12 кВт, 3 фази, 2 MPPT)

 

Гібридний інвертор Deye SUN 12K-SG04LP3-EU – це провідний високоякісний продукт від китайського виробника Deye. Компанія Deye Energy, вважається одним з кращих інверторів гібридного типу на ринку, вона може працює в автономному від акумуляторів, може скидувати надлишки в мережу, що дозволяє підключати вашу станцію до державної програми та швидше окупити ваші вкладення в сонячну електростанцію.

Інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU має ряд переваг в порівнянні з конкурентами, це стосується і технічних характеристик, і програмних і функціональних.

 • Інвертор оснащений двома MPPT трекерами. Тому до інвертора можна підключати два окремі масиви сонячних панелей (східний та західний скат даху будинку чи монтаж частини панелей на даху, а частини на землі). Струм MPPT від панелей - 26А + 13А, а діапазон MPPT - від 200~650 В.
 • Робота в одно та трьохфазній системі в режимі паралельного задання. Інвертор може працювати в режимі паралельного з'єднання до 16 шт., 3 шт. на кожну фазу в трьох фазній мережі.
 • Гібридний режим роботи. Інвертор сумісний з акумуляторами Li-ion, LFP та Lead Acid (свинцево-кислотного типу) типу, тому система на основі такого інвертора та акумулятора зможе працювати впродовж тривалого терміну без заміни АКБ. Ще одною перевагою гібридного режиму роботи є можливість продавати надлишки згідно "зеленого" тарифу. Також акумулятор сумісний в зі свинцево-кислотними акумуляторами.
 • Інтелектуальна система захисту вберігає інвертор від критичних поломок, які можуть виникнути при перевантажені, перенапрузі чи струму короткого замикання. Крім цього, інвертор моментально реагує на дугові пробої, що вберігає станцію від загорання.
 • Контроль генерації. Інвертор сумісний з інтелектуальним лічильником, який дозволяє обмежувати рівень генерації станції задля запобігання перетіканню надлишків в мережу (актуально тоді, коли немає змоги підключити "зелений" тариф)

Гібридний мережевий інвертор Deye 12кВт  трифазної резервної потужності, з гнучким функціоналом з усіх доступних в Україні інверторів. На цьому інверторі можна втілити найсміливіші ідеї щодо будівництва автономної та незалежної від держави електроживильної системи.

Deye SUN-12K-SG04LP3-EU  вміє об'єднувати енергію міської мережі, сонця, акумулятора та четвертого джерела, яке Ви самі собі можете вибрати. Родзинка Deye в його додатковому каналі, що може бути входом або виходом.

Робота із зовнішньою мережею

Інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU - це мережевий гібрид, частина його працює як мережевий інвертор, основне завдання якого сонячну енергію перетворювати на змінний струм 220В 50Гц. Потужність інвертора генерації в мережу 12000Вт. Інвертор може працювати в системі "Зелений Тариф" або для компенсації споживання будинку. Наприклад, у Вас оформлений ЗТ, тоді інвертор всю доступну від сонця енергію спрямовуватиме на потреби будинку, зарядку акумулятора, а надлишки відправляти у зовнішню мережу. Якщо у Вас немає можливості або бажання оформляти ЗТ, то активувавши заборону продажу надлишків, інвертор Deye генеруватиме рівно стільки сонячної енергії, скільки потрібно для потреб споживачів. Як після інвертора так і до інвертора в зоні дії трансформатора струму, який постачається в комплекті з інвертором та вимірює перетікання у зовнішню мережу.

Deye має три основні варіанти генерації сонячної енергії та можливість обмеження обсягу генерації, а також вибір пріоритету використання сонячної генерації.

Робота з акумулятором

Інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU WiFi  дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево-кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора має бути в діапазоні 40-60В. Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор впізнає акумулятор і отримуватиме дані про ємність, залишок заряду, необхідний струм зарядки, температуру. Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, Ви можете вручну встановити всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, і у відсотковому відношенні. Є можливість вказати струм розряду, обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, кожному джерелу вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.

Робота із сонячними панелями

Наш інвертор має можливість підключення двох сонячних полів зі струмом до 26+13А. Діапазон роботи контролера MPPT становить 200-650В, стартує інвертор на 160В, а верхня межа напруги поля 800В. В ідеальному для інвертора випадку сонячні панелі варто підбирати з розрахунку номінальної напруги МРРТ 550В. Паспортно вказано максимальну потужність сумарно 15600Вт.

Модель Deye SUN-12K-SG04LP3-EU WiFi
Резервний, автономний режим
Потужність, Вт 12000
Максимальна потужність, Вт 13200
Пікова потужність трохи більше 10с, Вт 24000
Вихідний струм, А 17,4
Максимальний вихідний струм, А 19,1
Максимальний струм транзиту, А 26,1
Вихідна частота, Гц 50/60Гц (програмний вибір)
Тип сети 3ф (3L/N/PE)
Коефіцієнт гармонік, %  
Сонячний контролер
Максимальна потужність сонячного поля, Вт 15600 
Діапазон напруги, 160-800 
Номінальна напруга МРРТ, 550
Робочий діапазон МРРТ, 200-650
Початок МРРТ, В 160
Поточний MRRT, A, nom(kz) 26(34)+13(17)
Кількість трекерів МРРТ, шт 2
Кількість входів PV, шт 2+1
Вхід акумулятора
Тип батареи AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion
Діапазон напруги, 40-60
Максимальний струм зарядки, А 240
Максимальний струм розрядки, А 240
Стадії зарядки 3 стадії + вирівнювання
Зовнішній датчик температури є
Підтримка BMS є CAN або RS485
Ефективність  
Максимальний ККД, % 97,6 
ККД з євро класифікації, % 97,0 
КПД MRRT, % 99,9
Фізичні параметри
Температура експлуатації, С -25...60 
Охолодження примусове 
Рівень шуму, dB 20
Ступінь захисту від навколишнього середовища IP65 
Габарити, мм 658x422x281
Вага, кг 36,8
 

Теги: Гібридний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU WiFi