Меню
17 457.00 грн.

Сонячна панель SunPower MAX3-400-COM Maxeon

Виробник: SunPower
Модель: 105769
В наявності
17 457.00 грн.
Мінімальна кількість замовлення цього товару 4

Особливості: 

 • SunPower 400 Вт, 22.6%. Більш ефективно, порівняно із звичайною панеллю (260 Вт, 16% ККД, розмір 1.6 м²), 7.9% більше енергії на Вт (на основі файлів PVSyst pan для середнього клімату ЄС), на 0.5%/рік повільніше рівень деградації (Jordan, et .al “Robust PV Degradation Methodology and Application.” (PVSC 2018).
 • DNV "SunPower Shading Study," 2013. Порівняно зі звичайною панеллю.
 • №1 місце у “Fraunhofer PV Durability Initiative for Solar Modules: Частина 3”. PVTech PowerMagazine, 2015.
 • SunPower зайняла перше місце в Silicon Valley Toxics Coalition's Solar Scorecard.
 • Сертифікат Cradle to Cradle – це сертифікаційна програма з безліччю атрибутів, яка оцінює продукти та матеріали для забезпечення безпеки людини та навколишнього середовища, прогнозування майбутніх циклів використання та сталого виробництва.
 • Модулі Maxeon2 і Maxeon3 також вносять свій внесок у категорії матеріалів та ресурсів LEED.
 • Вимірюється за стандартними умовами (інтенсивність випромінювання 1000 Вт/м², AM 1.5 при температурі елемента 25°C). Стандарт калібрування NREL: струм SOMS, LACCS FF та напруга.
 • Клас C пожежної безпеки згідно з IEC 61730.
 • Також сертифіковані за назвою SPR-EYY-XXX.
 • Розраховано з коефіцієнтом безпеки 1,5

Опис

Монокристалічна сонячна панель SunPower MAX3-400-COM Maxeon  (400 Вт)

Сонячна панель  Sunpower Maxeon MAX3-400-COM  - модель виконана в розмірах  1690х1046х40 , має  ККД 22.6%  та вагу  19 кг.  Це комерційна серія і вона ідеально підходить для використання під час будівництва великих сонячних електростанцій під власне споживання підприємств, або для сонячних електростанцій під "Зелений" тариф. Сукупність новітніх технологій, реалізованих у всій продукції SunPower Maxeon, дозволяє цій сонячній батареї виробляти на 60%  більше енергії в порівнянні з панелями інших виробників середнього класу.

Панелі SunPower Maxeon поєднують у собі високу ефективність із найвищою довговічністю та гарантією, доступною на ринку сьогодні, що призводить до більш довгострокової економії енергії та економії.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ УМОВИ ТА МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Температура: від -40 ° C до +85 ° C
 • Удароміцність: град діаметром 25 мм за швидкості 23 м/с.
 • Сонячні елементи: 104 монокристалічних Maxeon Gen III
 • Загартоване скло: Загартоване скло антивідблиску з високим коефіцієнтом пропускання
 • Розподільна коробка: IP-65, Stäubli (MC4), 3 обхідні діоди
 • Вага: 19 кг
 • Розрахункове навантаження: вітер 2660 Па, 274 кг/м² спереду та ззаду, сніг 4000 Па, 408 кг/м² спереду
 • Макс. Навантаження: Вітер: 4000 Па, 408 кг/м² спереду та ззаду, Сніг 6000 Па, 611 кг/м² спереду
 • Клас рами: 1 чорний анодований (вищий рейтинг AAMA)

ВИПРОБУВАННЯ І СЕРТИФІКАЦІЯ

 • Стандартні випробування: IEC 61215, IEC 61730, клас 1, клас вогнестійкості UNI 9177.
 • Сертифікати управління якістю: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015
 • Відповідність вимогам EHS: RoHS (очікується), OHSAS 18001:2007, не містить свинцю, REACH SVHC-163 (очікується)
 • Стійкий розвиток: сертифікат Cradle to Cradle (на розгляді)
 • Випробування на аміак: IEC 62716
 • Випробування у пустелі: 10.1109/PVSC.2013.6744437
 • Випробування соляним туманом: IEC 61701 (максимальна жорсткість)
 • Тест PID: 1000 В: IEC 62804, PVEL, тривалість 600 годин
 • Доступні списки: TUV

Компанія SunPower – один із безумовних світових лідерів серед виробників сонячних батарей. Компанія була створена в Кремнієвій долині 1985 року, а 2011 року увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі).

ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ

З моменту заснування SunPower є лідером у галузі глобальних сонячних інновацій. Порівняно з аналогами, сонячні панелі SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки ефективним та сучасним технологіям.

Наприклад, стандартні моно- або полікристалічні сонячні елементи модулів інших компаній, як правило, дуже тендітні і не мають кута вигину. Елементи SunPower гнучкіші, вони не ламаються, і навіть зламаний елемент SunPower продовжує працювати без втрати потужності. Значна унікальність сонячних модулів SunPower полягає в тому, що пластинчасті мідні стрічки замінені на гнучкі сполуки, а елементи в них з'єднані паралельно, на противагу послідовному з'єднанню. Це, у свою чергу, дає більшу ефективність вироблення електроенергії, коли на модулі тінь, сміття або бруд. Найвища пікова робоча температура елемента збільшує термін життя модуля, а матеріали, з яких він зроблений, запобігають PID (potential induced degradation) і захищають від зниження потужності, що викликається вологістю.

З сонячною енергією, як і з багатьма речами, ви отримуєте те, за що платите. Не всі сонячні системи однакові. Якість технології має значення у довгостроковій перспективі. Довговічність, надійність та ефективність сонячних панелей можуть широко змінюватись в залежності від виробника. Якщо ви погодитеся на звичайні панелі, які можуть коштувати менше зі своєї кишені, ви можете очікувати побачити середні (або нижче середнього) результати та меншу економію з часом.

Панель вищої якості, така як SunPower Maxeon, може коштувати трохи дорожче, але у довгостроковій перспективі ви побачите більш передбачувану продуктивність. Панелі SunPower MAX3-400-COM Maxeon  генерують більше енергії, служать довше, мають надійнішу гарантію і виробляються стійкіше, ніж звичайні панелі. Це означає, що панелі Maxeon компенсують більшу частину вашого рахунку за електроенергію, заощаджують вас більше і роблять це з душевним спокоєм, на який ви очікуєте від високоякісного продукту.

Сонячна панель SunPower Maxeon виробляє на 25% більше енергії ніж звичайна панель за перший рік роботи. У 25 році різниця зросте приблизно до 45% більше енергії, в середньому на 35% більше енергії протягом перших 25 років. SunPower прогнозує, що термін служби сонячних батарей Maxeon складе понад 40 років. 

Американські  сонячні панелі SunPower Maxeon  є продуктом преміум класу, якого досягають лише 4% всіх сонячних батарей. Компанія SunPower забезпечує рекордні ККД і заслужено лідирує в галузі вже понад 30 років.

Сонячні панелі SunPower MAX3-400-COM Maxeon  генерують більше електроенергії на одиницю площі, ніж стандартна панель, і це гарний вибір, якщо потрібно максимально збільшити виробництво енергії в обмеженому просторі.

В основі кожної панелі лежить сонячний елемент Maxeon®, розроблений із твердою мідною основою, здатний витримувати суворі умови та забезпечувати десятиліття продуктивності. Це дозволило досягти деградації кремнію менше 0,4% на рік і забезпечило зниження потужності протягом 25-річного гарантійного терміну лише на 8%.

Конструкція осередків із зворотним зв'язком панелей Maxeon також забезпечує елегантний дизайн, панелі доступні у чорно-білих тонах. Це зробило Maxeon ідеальним вибором для архітекторів та дизайнерів.

Компанія SunPower – один із безумовних світових лідерів серед виробників сонячних батарей. Компанія була створена в Кремнієвій долині 1985 року, а 2011 року увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі).

SunPower - перша сонячна компанія, що отримала престижне позначення Cradle to Cradle Certified™ за панелі постійного струму (DC) Maxeon, що демонструють якість продукції, що ґрунтується на показниках здоров'я матеріалів, повторного використання матеріалів, використання відновлюваних джерел енергії, раціонального використання води та соціальної справедливості.

SunPower також є першим та єдиним виробником сонячних батарей, який розкрив склад своїх панелей. У січні 2019 року електростанція SunPower була повторно сертифікована NSF Sustainability як Zero Waste to Landfill – ми залишаємось єдиним виробником сонячних панелей, який досягнув цього. Сертифікація означає, що цей об'єкт переробляє понад 99% своїх відходів, при цьому 1% менш направляється на звалища. Нарешті, ми зберегли нашу відданість глобальній політиці SunPower щодо утилізації та переробки.

З моменту заснування SunPower є лідером у галузі глобальних сонячних інновацій. У порівнянні з аналогами, сонячні панелі
SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки ефективним та сучасним технологіям. Наприклад, стандартні моно- або полікристалічні сонячні елементи модулів інших компаній, як правило, дуже крихкі та не мають кута вигину. Елементи SunPower гнучкіші, вони не ламаються, і навіть зламаний елемент SunPower продовжує працювати без втрати потужності.

Значна унікальність сонячних модулів SunPower полягає в тому, що пластинчасті мідні стрічки замінені на гнучкі сполуки, а елементи в них з'єднані паралельно, на противагу послідовному з'єднанню. Це, у свою чергу, дає більшу ефективність вироблення електроенергії, коли на модулі тінь, сміття або бруд. Нижча пікова робоча температура елемента збільшує термін життя модуля, а матеріали, з яких він зроблений, запобігають PID (potential induced degradation), і захищають від зниження потужності вологістю.

Соціальна та екологічна відповідальність. SunPower займає перше місце в рейтингу соціальної та екологічної відповідальності (SVTC), серед 35 провідних виробників сонячних панелей. Компанії оцінюються за такими параметрами, як: обсяг парникових газів; забруднення навколишнього середовища; рівень переробки, конфліктні мінерали та хімічні речовини; дотримання прав працівників, турботу про їхнє здоров'я та безпеку, та багатьма іншими. Покупець може бути впевнений, що вклав гроші у продукцію, вироблену відповідно до стандартів сталого розвитку.

Максимізуйте свої заощадження та насолоджуйтесь душевним спокоєм, який забезпечує високу довговічність, надійність та ефективність сонячної батареї і все це підкріплено гарантією, що веде в галузі. 

Передова технологія Maxeon гарантує, що у вас буде найкраща сонячна батарея для вашого будинку чи бізнесу.

Панелі SunPower Maxeon поєднують у собі максимальну ефективність, довговічність та гарантію, доступні на ринку сьогодні, що призводить до більш довгострокової економії енергії та економії. Максимальна потужність. Мінімалістський дизайн. Найкраща в галузі ефективність означає більшу потужність та економію на доступному просторі. Найвища енергоефективність та економія протягом усього терміну служби Розроблені для забезпечення на 55% більше енергії у тому ж просторі протягом 25 років у реальних умовах, таких як півтінь та високі температури.

Найкраща надійність, найкраща гарантія. Понад 25 мільйонів панелей, розгорнутих у всьому світі, довели свою довговічність. Ось чому ми підтримуємо нашу панель із винятковою 40-річною комбінованою гарантією на потужність та продукт, включаючи найвищу гарантію на потужність у сонячній енергетиці.

Технічні характеристики:

Номінальна потужність (Pnom) 400 Вт
Допустиме відхилення потужності +5/0 %
ККД панелі 22,6 %
Номінальна напруга (Vmpp) 65,8 В
Номінальний струм (Impp) 6,08 A
Напруга холостого ходу (Voc) 75, 6 В
Струм короткого замикання (Isc) 6,58 А
Макс. Напруга системи 1000 В
Максимальний запобіжник серії IEC 20 A
Power Temp Coef. −0,29 % / oC
Коефіцієнт напруги та темп. −176,8 мВ/oC
Коефіцієнт струму та температури. 2,9 мА/°С
Гарантія на продукт: 40 років

Механічні характеристики

Температура від -40°C до +85°C
Удароміцність град 25 мм в діаметрі при швидкості 23 м/с
Сонячні елементи 104 Монокристалічне загартоване скло Maxeon GenIII з високим коефіцієнтом пропускання

Розподільна коробка IP-68, Stäubli (MC4), 3 обхідні діоди
Вага 19 кг
Макс. Навантаження Вітер: 2400 Па, 244 кг/м² спереду та ззаду- Сніг: 5400 Па, 550 кг/м² спереду Рама класу 1 з чорним анодуванням (найвищий рейтинг AAMA)

Теги: Сонячна панель SunPower MAX3-400-COM Maxeon