Меню
5 600.00 грн.

Сонячна панель Axioma Energy AXM144-16-182-585N N-type

Виробник: Axioma Energy
Модель: 105949
В наявності
5 600.00 грн.
Мінімальна кількість замовлення цього товару 8

Особливості:

 • Батарея з 16 збірних шин - сильніша здатність збору струму, спеціальна конструкція ланцюга з набагато нижчою температурою гарячих точок.
 • Моно напів-елементний модуль - Знижується опір між комірками.Менше мікро тріщин, вища вихідна потужність
 • Випробування подвійної електролюмінесценції (EL) – обережно обстежують до та після ламінування, що гарантує безвідмовну роботу модулів.
 • Надзвичайна механічна стійкість до навантаження - Витримує 2400 Ра навантаження вітру, 5400 Ра снігу
 • Висока продуктивність при слабкому освітленні - працює у похмурі, дощові дні
 • Аnti-РID(потенційно індукованої деградації)- Пройшов анти-ПІД тест нагріву, при 85% відносної вологості протягом 96 годин
 • Позитивний допуск потужності (0~+5Вт)

 

Опис

Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AXM144-16-182-585 16BB Half-cell Mono (585 Вт)

Axioma Energy представляє нову сонячну батарею AXM144-16-182-585-16BB Half-cell Mono з революційним  ККД - 22.67%.

Однією з найважливіших особливостей панелі AXM144-16-182-585-16BB Half-cell Mono є наявність 16 струмознімальних доріжок (16bb). Як відомо, струмознімальна доріжка (або шина) використовується для проведення та передачі постійного струму від сонячного фотоелемента усередині панелі. Більше шин знижує показник внутрішнього опору з допомогою зниження відстані між шинами. До того ж велика кількість струмознімних доріжок робить панель менш чутливою до мікротріщин. Як наслідок – панель з великою кількістю струмознімальних доріжок менше деградує з часом і краще працює в умовах перегріву.

Переваги  :

 • механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи та України – витримує вітрові навантаження до 2400Па та сніг до 5400;
 • тривалий термін служби (>30 років);
 • гарантована надійність та суворі гарантії якості – значно перевершують сертифікаційні вимоги;
 • висока надійність в екстремальних умовах довкілля (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град тощо);
 • найкраще співвідношення ціни та якості.

AXM144-16-182-585-16BB Half-cell Mono є одним з кращих варіантів для встановлення в потужну сонячну систему. Така СЕС буде чудовим варіантом для основного та резервного харчування.

Axioma Energy AXM144-16-182-585-16BB Half-cell Mono - високопотужний фотомодуль  з чудовими технічними характеристиками. Однією з важливих особливостей панелі AXM144-11-182-585-16BB Half-cell Mono є наявність 16 струмознімальних доріжок (16bb). Як відомо, струмознімна доріжка (або шина) використовується для проведення та передачі постійного струму від сонячного фотоелемента всередині панелі. Більше шин знижує показник внутрішнього опору з допомогою зниження відстані між самими шинами. До того ж велика кількість струмознімних доріжок робить панель менш чутливою до появи мікротріщин. Як наслідок – панель з великою кількістю струмознімальних доріжок менше деградує з часом та краще працює в умовах перегріву.

Монокристалічна сонячна панель на 585 Вт на фотоелементах з шістнадцятьма струмовідвідними смугами (16BB) за технологією Half Cell.  Напруга і струм при максимальній потужності становлять 40.99 В і 13.42А. Струм короткого замикання становить 14.13 А , а напруга розімкнутого контуру - 49.65 А. . Як наслідок - цей фотомодуль працюватиме не гірше панелей аналогічної потужності від відомих брендів. Крім цього, виробник заявляє про позитивний допуск за потужністю зі значенням 0-5 Вт. Тому фотомодуль може працювати навіть дещо ефективніше, ніж заявлено. Панель ефективно працюватиме навіть при високих температурах, оскільки відрізняється низьким температурним коефіцієнтом потужності, який становить -0.3%/C. Модуль на основі монокремнію призначений для автономних, мережевих та гібридних сонячних електростанцій. Виготовлений за технологією half cell: складається із 144 половинчастих (різаних) фотоелементів, захищених загартованим склом з лицьового боку. Задня стінка панелі зроблена з етиленвінілацетату (EVA). У пристрої шістнадцятьтокопровідних шин замість традиційних дев'яти/одинадцяти. Завдяки мультишинності сонячна панель стійкіша до механічних навантажень та перегріву. А вкорочені струмознімальні доріжки (власне технології "хафсел") забезпечують більшу продуктивність модуля через зниження електричного опору. MBB - це сильніша здатність збору струму, спеціальна конструкція ланцюга з набагато нижчою температурою гарячих точок. Підвищена стійкість до механічних навантажень - вітрових 2400 Па, снігових 5400 Па. 

Сонячна панель виготовляється з монокристалічних фотоелементів, які особливо ефективно працюють за якісного рівня сонячної інсоляції, тобто у весняно-літній період. Half-Cell архітектура панелі підвищує продуктивність фотомодуля у різних типах затінених (штучні або природні). 11 струмознімних доріжок уповільнюють деградацію панелі, ущільнюючи центр і запобігаючи появі мікротріщин, і крім цього, ефективніше збирають струм.

Рама Axioma Energy AXM144-16-182-585-16BB Half-cell Mono виготовлена ​​з анодованого алюмінію, тому меншою мірою схильна до корозії. Корпус панелі витримує різні типи навантажень - як і сильні вітрові (до 2400 Па) і снігові (до 5400 Па), так і механічні, як падіння граду товщиною до 1 см. Габарити пристрою - 2278 мм на 1133 мм на 35 мм при вазі в 28 кг. Як ізоляція кремнієвої пластини використовується спеціальна EVA плівка, яка запобігає попаданню всередину панелі вологи та пилу. Панель відповідає стандарту захисту IP68.

Технологія Half-cell (напів-комірка)

• Фотоелектричний елемент складається з осередків, розрізаних навпіл спеціальним лазером. Звичайний модуль на 72 комірок стає 144-half-cell модулем. Очевидно, що реалізація на практиці такого підходу не потребує значних витрат та швидко інтегрується у існуючі технологічні лінії.
• З технологією half-cell (пров. - комірка, розділена навпіл) сонячні батареї суттєво збільшують ефективність та надійність, а ціна при цьому стає доступнішою, ніж для традиційних систем! За прогнозами експертів, half-cell фотопанелі демонструють такий високий потенціал та темп розвитку, які стануть лідерами ринку найближчим часом.
• це ще й подвійна кількість стрінгів, тобто ланцюжків із послідовно підключених осередків. Як виявилося, таке збільшення кількості дозволяє врівноважити невідповідність між потужностями осередків на виході, яка може виникнути при тимчасовій затемненості частин модуля, або через структурні відмінності при нерівномірному деградації фотоелементів.
• Half-cell підхід змінює конструкцію сонячної панелі, роблячи її менш чутливою до змін кліматичних умов! Додатковий білий простір між розрізаними осередками посилює відображення всередині ламінату, тому модулі half-cell беруть більше і низького і від високого випромінювання.
• Нова технологія знижує ризик появи hot-spots (гаряча точка, місце). Так називають осередки фотоелемента, які нагріваються настільки, що викликають послідовне знищення значної частини модуля, а іноді виводять із ладу майже всю сонячну систему. Причина цього - поява в ланцюжку послідовно з'єднаних осередків з високим струмом короткого замикання одного осередку з низьким рівнем струму. Такий осередок знижує силу циркулюючого струму через всі елементи, підключені послідовно, тому в ланцюжку швидко зростає напруга. Одночасно напруга стає настільки високим, що виникає сильне зворотне зміщення енергії до тієї самої організації, яка спровокувала несправність. Потужність в результаті розсіюється на невеликій площі, викликає тріщини у фотоелементах та на склі, а також плавлення припою.

Сонячні модулі є ключовими елементами автономних та мережевих фотоелектричних систем. Використовуються для створення побутових, комерційних і промислових сонячних електростанцій. Завдяки технології пасивації заднього контакту емітера, AXM144-16-182-585-16BB Half-cell Mono є найкращим рішенням для дахових установок, оскільки видає більше ват при стандартних габаритах. Заміна повнорозмірних елементів половинчастими дозволяє підвищити стійкість пристрою до затінення, а мультишинність – стійкість до перегріву та механічних навантажень.

Компанія Axioma Energy  виробляє ефективні та недорогі сонячні панелі та системи нагрівання води від сонячної енергії для дому, офісу чи дачі. Також займається виробництвом гібридних джерел безперебійного живлення та сонячних інверторів для дому.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

30 років 87,4% від номінальної потужності

 

Технічні характеристики:
Максимальна потужність, Вт 585
Тип панелі Монокристал N-Type
Клас фотомодуля Клас А
Технологія комірок 16BB 
Напруга при максимальній потужності, В 42,55
Струм при максимальній потужності, А 13,75
Напруга холостого ходу, В 51,5
Струм короткого замикання, А 14,52
Максимальна напруга системи, 1500 
Максимальний струм, A  25
Кількість комірок, шт 144
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір комірок, мм 158,75 х 79,375
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні 
Кабелі підключення TUV, мм  4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 22,67
Габаритні розміри, мм 2278x1133x35
Вага, кг 28

Параметри виміряні при:      

STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)   

 

Теги: Сонячна панель Axioma Energy AXM144-16-182-585N N-type