Меню
6 110.00 грн.

Сонячна панель Risen RSM40-8-405M 9BB TITAN S

Виробник: Risen
Модель: 105537
Немає в наявності
6 110.00 грн.

Особливості:

• Якість 2EL – двоступінчастий контроль.
• Кожен фотомодуль проходить перевірку на заявлену потужність та продуктивність.
• Під час пікового навантаження панелі видають на 20% більше заявленої потужності.
• Це слід враховувати під час підбору інвертора, у нашому випадку довелося доставляти ще один.
• Надійність – гарантії якості, які виходять за межі міжнародних сертифікованих вимог STC та PTC.
• Pmax –0,34% – найнижчий тепловий коефіцієнт потужності, що веде в промисловості.
• Найменші втрати покоління під час перегріву, у спекотні літні дні.
• Найкраща ціна – завдяки 30-ти річному досвіду, вдосконаленому автоматизованому виробництву Risen Energy за підсумками 2020-21 років впевнено тримається у 5 лідерів світового ринку.
• Технологія half cell – розділення модуля на дві частини.
• При затінку генерація знижується на певний % і вирівнюється оптимізатором. Зменшено кремнієві пластини, короткі провідні шини (bas-bar), менший струм, нижчий опір (PID).
• Нot-spots – мінімізовано ризик точкового перегріву та механічних пошкоджень.
• Збільшено потужність, продуктивність та термін експлуатації фотомодуля.
• LIC – відмінні характеристики низького рівня випромінювання.
• Генерація електроенергії у похмуру погоду, дощ, сніг.
• PЕРС технологія – кремнієві пластини покриті шаром діелектрика, що дозволяє створювати пастку та максимально поглинати світло.
• Поверхня із захистом проти відбиття та забруднення, зменшує втрати потужності через бруд, пил, пісок, аміак та інше.Опис

Монокристалічна сонячна панель Risen RSM40-8-405M 9BB TITAN S Half Cell (405 Вт)


Фотомодуль TITAN S RSM40-8-405M 9BB Half Cell – від китайського бренду Risen Energy. Сонячні батареї серії TITAN S – остання розробка Risen Energy, світового лідера з виробництва фотовольтаїчного обладнання. Особливістю фотомодуля є Half Cell архітектура та 9 токоснімних доріжок на кожному з фотоелементів. Компанією-виробником цієї панелі є китайська фірма Risen Solar. Дана компанія характеризується безумовним авторитетом у світі, повністю автоматизованим виробництвом, відповідністю європейським сертифікатам якості (Photon) та мінімуму шлюбу при виробництві. Крім цього, компанія займається технічним супроводом своїх клієнтів та надання сервісної консультації. Крім того, компанія рік у рік займає топові місця в списку Tier 1, що говорить про стабільно високий престиж фірми.

Номінальна потужність сонячної панелі RSM40-8-405M серії TITAN S складає 405 Вт. Як було сказано вище, особливість архітектури даного фотомодуля - це виготовлені з монокристалічного кремнію фотоелементи, що робить ці сонячні панелі стійкими до деградації, а також архітектура фотомодуля Half Cell дозволяє RSM40-8-405M продовжує ефективно працювати навіть при частковому затіненні осередків фотомодуля. Крім цього, 9 токоснімних доріжок на фотоелементах (9bb технологія) дозволяє сонячній панелі бути стійкою до перегріву та генерувати за високої температури, а також мінімізувати ступінь деградації протягом усього терміну експлуатації. ККД складає 21.1%.

Показники напруги та сили струму при максимальній потужності сонячної панелі: напруга становить 34.64 В, а показник сили струму – 11.7 А. Напруга розімкнутого контуру має значення 41,6 В. Показник сили струму короткого замикання – 12.4 А. Максимальний струм на запобіжник – 2 максимально системна напруга для фотомодуля - 1500 В.

Номінальна робоча температура фотомодуля становить 45 ° С (допустима похибка 2 ° С). Температурні коефіцієнти фотомодуля такі: напруги -0.25%/°С, струму 0.04%/°С, -0.34%/°С. Коефіцієнт визначає відсоткові втрати кожного значення при награші фотомодуля на 1°С від норми. Працює за температури навколишнього середовища від -40°С до +85°С, що дозволяє використовувати фотомодуль у всіх кліматичних зонах.

Рама є легкою і крім цього стійкою до корозії, адже виготовлена ​​з анодованого алюмінію. Товщина скла – 3.2 мм, тому воно ефективно захищає панель від механічної дії незначної сили. Скло відрізняється високою провідністю світла та міцністю.

Вага фотомодуля RSM40-8-405M становить 21.5 кг, а розміри – 1754 на 1096 на 30 мм. Розмір окремого фотоелемента – 156 на 78 см. Загальна кількість фотоелементів – 120 шт.

Продукція компанії тестується та сертифікується стандартами ISO, TUV SUD, CE, IEC. Панель може використовуватися на станціях різних типів як для домашнього так і для промислового призначення. Підходить для станцій різної потужності.

Компанією-виробником цієї панелі є китайська фірма Risen Solar. Дана компанія характеризується безумовним авторитетом у світі, повністю автоматизованим виробництвом, відповідністю європейським сертифікатам якості (Photon) та мінімуму шлюбу при виробництві. Крім того, компанія рік у рік займає топові місця у списку Tier 1, що говорить про стабільно високий престиж фірми.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Технічні характеристики:
Максимальна потужність, Вт 405
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Клас А
Технологія комірок 9BB 
Напруга при максимальній потужності, 34.64
Струм при максимальній потужності, А 11.7
Напруга холостого ходу, 41.6
Струм короткого замикання, А 12.4
Максимальна напруга системи, 1500 
Максимальний струм, A  20
Кількість комірок, шт 120 (5 * 12х5 * 12)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір комірок, мм 156*78
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній тип 6005-2T6/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні 
Розподільча коробка IP-68
Кабелі підключення TUV, мм  4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 21.1
Габаритні розміри, мм 1754х1096х30
Вага, кг 21

Параметри виміряні при:      
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт / м2 і температурі 25 ° С)      

 

Теги: Сонячна панель Risen RSM40-8-405M 9BB TITAN S