Меню
4 356.00 грн.

Сонячна панель Trina Solar 430W Vertex S+ TSM-NEG9R.28 Mono N-type

Виробник: Trina Solar
Модель: 105926
Немає в наявності
4 356.00 грн.

Особливості:

 • Номінальна потужність 430 Вт
 • 30-річна гарантія на потужність
 • 25-річна гарантія на матеріали та якість виготовлення
 • Скло на передній і задній частині фотоелектричного модуля
 • Зменшує витрати на установку завдяки більшій потужності та ефективності
 • Високий і стабільний ККД до 21,5%  завдяки інноваційній технології виробництва
 • Допустима потужність до +5 Вт
 • Зведено до мінімуму мікротріщини завдяки інноваційній технології неруйнівного різання
 • Комірки великої площі на основі кремнієвих пластин діаметром 210 мм
 • Технологія кількох шин  покращує поглинання світла та розсіювання струму, знижує послідовний опір
 • Чудова продуктивність навіть при низькій сонячній радіації
 • Снігове навантаження до 5400 Па і вітрове навантаження до 4000 Па
 • Зниження витрат на BOS завдяки більш високим бінам живлення та системній напрузі 1500 В.
 • Максимально обмежений простір при щільності потужності до 199 Вт/м2.
 • Ультратонкі, практично невидимі шини
 • Низькі теплові коефіцієнти для більш високого виходу енергії при підвищених робочих температурах.
 • Зниження втрат на міжз'єднання.
 • Висока надійність завдяки строгому контролю якості
 • Більше 30 внутрішніх випробувань (УФ, ТК, ВЧ та багато інших)
 • Внутрішні випробування виходять далеко за рамки сертифікаційних вимог
 • Стійкі до ПІД
 • 2x 100% вбудована перевірка EL
 • Стійкість до солі, кислоти та аміаку. Сертифіковано для роботи в складних умовах довкілля

Комплексні сертифікати на продукцію та системи
• IEC61215/IEC61730/UL1703
• IEC61701 Корозія сольового туману
• IEC62716 Корозія аміаку
• IEC60068 видування піску
• ISO9001; ISO14001; OHSAS 18001

 

Опис

Монокристалічна сонячна панель Trina Solar TSM-430NEG9RC.28 Mono Half-cell N-type (430Вт, чорна рама, подвійне скло)

Trina Solar TSM-430NEG9RC.28 із серії Vertex S+ — це модуль який забезпечує 430 Wp (218 Wp/m²) з ефективністю 21,5%. Він має 144 комірок і має загальний розмір модуля 1762 x 1134 x 30 мм. Модуль оснащений двостороннім склом 1,6 мм спереду і ззаду і важить 21 кг. Продукт забезпечений чудовою 25-річною гарантією та розширеною 30-річною гарантією на продуктивність. 

Фотоелектричні модулі серії Trina S+
Серія Vertex S+ представляє нове покоління модулів від Trina з технологією подвійного скла. Порівняно з елементами P-типу, сонячні батареї TOPCon N-типу характеризуються значно зниженою деградацією в перший рік і до 11% нижчою річною деградацією, що призводить до більшої врожайності та збільшення довговічності.

Фотоелектричний модуль Trina 430 Вт з серії Vertex S+ виготовлений з монокристалічних комірок із кремнієвою пластиною 210 мм за технологією i-TOPcon N-type. Vertex S + має кілька інноваційних конструктивних особливостей, які дозволяють йому досягти високої вихідної потужності. Ідеальний температурний коефіцієнт і низька ефективність випромінювання забезпечують ще більше потужності. Крім того, завдяки високій щільності з'єднань ефективність Vertex S+ може досягати 22,3%.

Технологія кількох шин, що використовується в модулях Trina Vertex S +, об’єднує передові технології неруйнівного різання та інкапсуляції високої щільності. Він також відповідає за підвищене поглинання світла і ідеально вписується в клітини з великою площею поверхні. Інтеграція технології дозволяє Vertex досягти більш високої потужності та ефективності генерації енергії на ват.

Елементи N-типу  виготовлені з використанням люмінофору, що дозволяє їм досягти нижчої швидкості зниження потужності, що призводить до вищої ефективності протягом багатьох років використання, що призводить до більшої економії. Саме завдяки цій технології виробник надає 30-річну гарантію  на енергію, що виробляється модулями Trina Vertex S+.

Фотоелектричні модулі Vertex S+ TSM-NEG9R.28 складаються з 144 монокристалічних розміщених у рамі товщиною 30 мм, виготовленої з анодованого алюмінієвого сплаву,  спереду та ззаду покриті термозміцненим високопрозорим склом товщиною 1,6 мм . Модулі мають 25-річну гарантію на продукт і 30-річну гарантію на продуктивність. З’єднувальні дроти, що виходять із коробок з рейтингом IP68, завершуються роз’ємом MC4.

Trina 430 W Vertex S+ ідеально підходить для клієнтів, які очікують високоякісних та ефективних модулів за доступною ціною. Продукт підходить для установки як в мережі, так і в автономному режимі.

 Довгострокова гарантія: 25 років
Сонячна панель Trina Solar 430W N-TYPE Vertex S+ TSM-NEG9R.28 є надійною інвестицією. Підкріплений 25-річною гарантією на виріб і 30 років на потужність, він підтримуватиме продуктивність, еквівалентну 87,4% номінальної потужності протягом принаймні 30 років, позиціонуючи його серед найкращих на ринку. Ця гарантія гарантує вам надійне та ефективне джерело енергії протягом багатьох років.

 Максимальна потужність завдяки двосторонній технології
Сонячна панель Trina Solar 430W Vertex S+ TSM-NEG9R.28
 виділяється як лідер ринку, використовуючи здатність вловлювати світло, відбите від землі, щоб виробляти на 20% більше енергії, ніж класичні монокристалічні сонячні панелі.

 Стабільність і надійність при змінних умовах
Сонячна панель Trina Solar 430W Vertex S+ забезпечує виняткову стабільність навіть у разі коливань сонячного світла. Тому він ідеально підходить для установки в складних умовах.

 Довговічність і стійкість гарантовані
Сонячна панель Trina Solar 430W Vertex S+, розроблена для захисту від погодних умов, ультрафіолетового випромінювання, корозії та ударів, також сертифікована на високі снігові та вітрові навантаження. Тому він ідеально підходить для встановлення в екстремальних умовах, таких як гори чи прибережні зони.

 Висока енергоефективність
Trina Solar є світовим лідером у сфері сонячної енергетики, який прагне надавати інноваційні та стійкі продукти. Сонячна панель N-TYPE Trina Solar 435W Vertex S+ є чудовим прикладом цього зобов’язання.

Ця сонячна панель використовує технологію N-TYPE, яка забезпечує вищу ефективність і довговічність, ніж традиційні сонячні панелі. На нього також надається 25-річна гарантія, яка гарантує вам спокій на довгі роки.

Вибираючи сонячну панель Trina Solar, ви робите екологічний вибір, який допоможе вам зменшити вплив на навколишнє середовище та заощадити гроші на рахунках за електроенергію.

Trina Solar, світовий лідер у сфері сонячної енергії, прагне надавати інноваційні та стійкі продукти. Подібним прикладом є сонячна панель N-TYPE Trina Solar 430W Vertex S+, яка використовує технологію N-TYPE для забезпечення надзвичайної ефективності та довговічності з 25-річною гарантією для довгострокового спокою.

 Легкий і швидкий монтаж

Сонячна панель Trina Solar 430W Vertex S+ сумісна з широким спектром обладнання, є компактною та легкою (21 кг). Тому його легко встановити навіть для досвідченого домашнього майстра.

Сонячні елементи N-TYPE: надійне та ефективне рішення
Сонячні батареї N-TYPE складаються з двох шарів кремнію: шару P, легованого бором, і шару N, легованого фосфором.Коли світло потрапляє на клітину, воно вивільняє електрони з шару N до шару P, створюючи електричний струм, який збирається електродами.

Елементи N-TYPE мають кілька переваг перед традиційними сонячними елементами:

 • Вони прості у виготовленні, що сприяє зниженню витрат
 • Вони більш довговічні, з гарантією від виробника 25 років
 • Вони ефективніші навіть у похмуру погоду або в півтіні

Trina Solar – виробник сонячних батарей, який станом протягом останніх 5 років входить до ТОП-5 компаній у світі з продажу фотомодулів у світі. Дана компанія займається не тільки виготовленням сонячних батарей, а й вкладає ресурси в науково-дослідницьку діяльність та постійне покращення технології виготовлення. На цей час компанія виготовила понад 23 ГВт фотомодулів. Trina Solar пропонує провідну в галузі обмежену гарантію виробника на 25 років за лінійного графіка деградації. Bloomberg New Energy Finance оцінив Trina Solar як одного з найдоступніших у світі виробників сонячних батарей, визнавши нашу надійність надійним інвестиційним партнером. З самого початку в Китаї, Trina Solar має глобальну присутність у більш ніж 30 країнах з офісами по всьому світу.
Продукція Trina Solar завжди підтримувала високу надійність та стабільну продуктивність завдяки ретельному відбору сировини та контролю виробничої лінії у повному обсязі. Завдяки високому стандарту та систематичному контролю якості, Trina Solar оцінюється як «Найкращий виконавець» у системі показників DNV GL протягом 4 років поспіль.
Протягом майже 20 років фотоелектричні модулі Trina були добре протестовані в польових умовах і мають стійку лінійну гарантію на 25/30 років, що гарантує, що до 10 років потужність складатиме не менше 90%.

Монокристалічний сонячний модуль Trina Solar TSM-430NEG9RC.28 Mono Half-cell N-type є хорошим вибором для дахів та великомасштабних установок з обмеженим простором, які потребують максимальної ефективності. Ці монопанелі виробляються за суворого контролю якості, що перевищує вимоги сертифікації.

Гарантія від виробника:
• 25 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:
• 30 років: 80% від номінальної потужності

Технічні характеристики:

Максимальна потужність, Вт 430
Тип панелі Монокристал N-type 
Клас фотомодуля Grade A
Технологія комірок 10BB 
Напруга при максимальній потужності, 43.2
Струм при максимальній потужності, А 9,96
Напруга холостого ходу, 51.4
Струм короткого замикання, А 10,59
Максимальна напруга системи, 1500 
Максимальний струм, A  20
Кількість комірок, шт 144
Кількість монтажних отворів, шт 8
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/(чорний)
Фронтальне скло /товщина, мм 1.6 mm, Високопрозоре термозміцнене скло з покриттям AR
Зворотнє скло 1.6 мм, термозміцнене скло
З'єднувачі MC4 - сумісні 
Кабелі підключення TUV, мм  4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 21,5
Габаритні розміри, мм 1762×1134×30
Вага, кг 21

Параметри виміряні при:      
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)   

 

Теги: Сонячна панель Trina Solar 430W Vertex S+ TSM-NEG9R.28 Mono N-type