Меню
3 820.00 грн.

Аккумуляторна батарея Luxeon LX12-75C

Виробник: Luxeon
Модель: 105265
3 820.00 грн.
Характеристики: (дивитися всі)
Ємність акумулятора, Ач
75
За призначенням
для інверторів і ДБЖ
Напруга, В
12
Тип
свинцево-вуглецевий
Виробник (бренд)
Luxeon

Особливості:

• Висока щільність енергії; 
• Висока потужність; 
• Швидкий заряд; 
• Повністю герметичний; 
• Хімічно стійкий; 
• Велика циклічність при глибоких розрядах; 
• Можна використовувати в будь-якому положенні, крім «догори ногами» (електроліт не випливає); 
• Витримують сильні морози і спеку від -35 до +50 ° С; 
• Стабільно працюють у вологому навколишньому середовищу; 
• Найоптимальніше співвідношення «ціна / термін експлуатації», а також «ціна / кількість циклів»; 
• Чи не виділяють в атмосферу небезпечних і шкідливих газів; 
• Термін експлуатації близько 15 років в буферному режимі (в залежності від інтенсивності використання); 
• Стійкі до глибоких розрядів (до 80%); Опис

Свинцево-вуглецеві акумулятор Luxeon LX12-75C (12В, 75Аг) 

Карбоновая акумуляторна батарея Luxeon LX12-75C - це не обслуговуються акумуляторний моноблок глибокого розряду до складу свинцевих платин якого входить вуглець і графен в певних пропорціях. Завдяки такому складу сульфатация пластин настає набагато пізніше, ніж у свинцево-кислотних акумуляторів AGM і Gel типів. Після 1600 р циклів АКБ може почати незначно втрачати ємність. Загальна кількість глибоких циклів розрядів і термін служби графенових акумуляторів збільшується до 2000 циклів. В буферному режимі термін служби батареї становить до 20 років. 

Також перевагою карбоно-графеновой технології є швидкість заряду АКБ, а саме, карбонову батарею Luxeon LX12-75C можна заряджати силою струму до 30% від загальної ємності. При цьому виділення тепла не збільшується і батарея надмірно не перегрівається. Рекомендується використовувати акумуляторні батареї цього типу для накопичувальних цілей в сонячних і вітрових електростанціях, в складі систем безперебійного живлення, а також в складської та ін. Техніки на електротязі замість тягових гелевих АКБ. 

Графенові акумулятори Luxeon випускаються на якісному китайському заводі Ritar, відповідають всім ГОСТам і мають сертифікати якості. Карбонова акумуляторна батарея Luxeon LX12-75C- це акумуляторна батарея, до складу свинцевих пластин якої входить в певних пропорціях вуглець. Завдяки цьому сульфатация пластин настає значно пізніше, в порівнянні зі звичайними свинцево-кислотними AGM або GEL акумуляторами.

Висока питома ємність. Нано-вуглецеві композити з хорошою гидрофильностью і високою питомою площею поверхні збагачені наповнювачем негативних пластин, крім того, використовується спеціальний процес приготування гелю, батарея має переваги як свинцево-кислотних акумуляторів, так і суперконденсаторів.

Високопровідні вуглецеві частинки тісно пов'язані з активним матеріалом і створюють тривимірну провідну мережу, зменшують внутрішній опір. Батарея має високу щільність енергії і хорошу восстанавливаемость. Акумулятор для високошвидкісних часткових розрядів. Розроблено в 2018 році за технологією впровадженого кристала із застосуванням вуглецевих нанокомпозитів. Призначено для побутових потреб і базових станцій. Витримує 3200 циклів.

Хороші характеристики заряду: вуглецево-свинцевий акумулятор підтримує високу швидкість зарядки, максимально допустимий зарядний струм досягає 4-кратного номінального зарядного струму акумуляторів VRLA.

Дуже високі значення розрядних характеристик. Низька поляризація в свинцево-вуглецевих батареях; він має більш низький рівень напруги зарядки і більш високий рівень розрядної напруги, що вигідно для високошвидкісного розряду.

Збільшена кількість циклів життя батареї: вуглецеві нанокомпозити можуть обмежувати зростання кристала PbSO4 і пригнічувати сульфатами негативних пластин при роботі в частковому стані заряду (SoC) 20-80%. Використовуючи інгібітор виділення водню, втрати води незначні. Передова технологія «впровадженого кристала» приймається у виробництві позитивних пластин, що забезпечує високу пористість і дозволяє вирішити проблему активного руйнування матеріалу позитивних пластин і продовжити його час використання. Таким чином, батарея дуже підходить для використання для високошвидкісного часткового розряду (HRPSoC), розрахований термін служби досягає 15 років (25 ° C).

Широкий діапазон робочих температур.Іспользуется спеціальний склад електроліту і синтетичний гелеутворювач, які покращують адаптацію до навколишнього середовища і не вимагають обслуговування, батареї можуть працювати в широкому температурному діапазоні від -40 до 60 C.

Перевагою даної технології є також швидкість заряду АКБ. Карбонову батарею Luxeon LX12-75C можна заряджати струмом, рівним 30% ємності батареї. При цьому АКБ надмірно не нагрівається. 
Рекомендуємо використовувати цю модель для накопичення енергії від сонячних електростанцій, в серверних кімнатах, в парі з джерелами безперебійного живлення. 

Що слід знати про акумуляторної батареї LX12-75? 

• Товар сертифікований і відповідає всім обов'язковим вимогам ГОСТ 12.2.007.12-88, ГОСТ 26881-86 
• Термін служби в буферному режимі до 15 років 


Сфера застосування:

• Системи безперебійного живлення (відмінно працюють в парі з ДБЖ); 
• Системи електроживлення на основі сонячних батарей;
• Системи електроживлення на основі вітрогенераторів; 
• Електричні транспортні засоби; 
• Електромотори катерів; 
• Системи телекомунікації.

Свинцево-вуглецеві акумулятори

Вченим вже протягом багатьох років відомо, що саме процес накопичення сульфатів є слабким місцем класичного свинцево-кислотного акумулятора. Цей процес через недостатній шорсткості негативної пластини перешкоджає швидкій зарядці і призводить до деградації батареї. І для вирішення цих проблем була розроблена технологія додавання вуглецю до складу негативного електрода (катода). По суті це перетворює батарею в квазі-асиметричний суперконденсатор з поліпшеними зарядними і розрядними характеристиками.

На малюнку 3 показано поєднання свинцевою негативної пластини з осередку класичного свинцево-кислотного акумулятора з вуглецевим електродом для придбання корисних властивостей суперконденсатора.

 До складу негативного електрода додається вуглець для додання батареї властивостей суперконденсатора.Продвінутие свинцево-вуглецеві акумулятори випробовуються як заміна класичних стартерних для систем "старт-стоп" і в якості складового елементу 48-вольтової системи електроживлення гібридного автотранспорту. Вирішальною перевагою перед стандартною свинцево-кислотної батареєю є можливість швидкої зарядки без пошкоджень. Хоча свинцево-вуглецеві акумулятори більше і важче літій-іонних, вони дешевші, можуть експл уатіроваться при мінусових температурах і не потребують примусовому охолодженні. На відміну від звичайних свинцево-кислотних акумуляторів, вони можуть працювати в циклічному режимі з розрядами від 30 до 70% без ризику сульфатации. 

 

Технічні характеристики:
Тип Carbon
Склад пластин: Свинець з домішками карбону і графена
Номінальну напругу 12 В
Ємність при 10 год. розряді 75 А/г
Струм заряду АКБ 15 А
Максимальний струм заряду 22,5 А
Зарядний напруга буферний режим 13,6-13,8 В
Зарядний напруга циклічний режим 14,6-14,8 В
Ресурс (глибоких циклів) 2000
Термінали: F-M6
Габаритні розміри: 225х330х172 мм
Вага: 24 кг

 

Характеристики
Ємність акумулятора, Ач
75
За призначенням
для інверторів і ДБЖ
Напруга, В
12
Тип
свинцево-вуглецевий
Виробник (бренд)
Luxeon