Amerisolar

Amerisolar

Amerisolar, Worldwide Energy and Manufacturing USA Co., Ltd. – американська компанія, що займається проектуванням, виробництвом і монтажем сонячних панелей та інверторів, а також технічним обслуговуванням сонячних електростанцій.

Компанія заснована у 1993 році. Штаб-квартира AmeriSolar знаходиться у Сан-Франциско, США. Компанія має офіси у Китаї, Японії та Великобританії. Хоча компанія позиціонує себе як американська, більшість її виробничих потужностей знаходяться за межами США. Станом на 2016 рік 600 МВт потужностей було в Китаї, 160 МВт – на Тайвані, 140 МВт – у В'єтнамі та 120 МВт – в США.

Сонячні панелі AmeriSolar широко використовуються в багатьох країнах світу і пройшли міжнародну сертифікацію ETL, TUV, KTL, JET, JPEC, MCS, CEC, CGC, CQC, ISO9001, ISO14001, OHSMS18001. AmeriSolar має сучасну дослідницьку лабораторію, де працюють американські і німецькі фахівці. Команда працює над вдосконаленням технологій використання сонячної енергії та розробкою сонячних панелей із високим ступенем ефективності.

У квітні 2018 року AmeriSolar підписала контракт на поставку сонячних панелей в Україні сукупною потужністю 21,5 МВт. У компанії вважають, що український «сонячний» ринок має великий потенціал, тому компанія почала постачати панелі в Україну ще з 2015 року.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)