Astronergy

Astronergy

Astronergy Solar є дочірньою компанією Chint Group, яка займається передачею та розподілом електроенергії в Китаї. Chint Group належить мільярдеру Нану Цуньхуї та, за даними Forbes, є однією з найбільших приватних компаній Китаю.

Компанія Chint була заснована в 1984 році, і в даний час у ній працює понад 30 000 співробітників по всьому світу, і в 2019 році вона посідала 46 місце в списку 500 найбільших приватних виробничих підприємств Китаю. До 12% виручки від продажів витрачається на дослідження та розробки, і в даний час компанія має понад 4000 патентів та понад 1600 сертифікатів по всьому світу.

Компанія з виробництва сонячних панелей Astronergy Solar була заснована в 2006 році і базується в Ханчжоу і на сьогодні налічує понад 3000 співробітників. Є компанією, орієнтованою на відновлювані джерела енергії, з виробничими та EPC-можливостями всередині країни на китайському ринку сонячної енергії. В даний час у розпорядженні компанії завод з виробництва фотоелектричних модулів потужністю 3,5 ГВт та управління більш ніж 4000 МВт сонячною електростанцією по всьому світу. Виробничі потужності розташовані в Китаї, Таїланді та В'єтнамі. Серія Astro отримала перший у світі сертифікат LeTID, виданий німецьким TUV Rhine, та найвищий рівень експлуатації та обслуговування AAA у галузі.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)