Axitec

Axitec

Торгова марка Axitec GmbH існує з 2001 року. У ході багатьох років компанія має штаб-квартиру в Боблінгене, недалеко від Штутгарта, що знаходиться в одній з відомих мирових виробників сонячних модулів і системних накопичень енергії. Axitec має філії в США, Бразилії, Турції та Індії. Основна технологічна технологія включає в себе повну цепочку процесорів для сонячних модулів від розробки та виробництва для забезпечення якості продажу та обслуговування.

На протязі багатьох років Axitec відрізняється від якісно лідіруючих мирових брендів сонячних модулів та накопичувачів енергії. Проектування в штабі-квартирі в Німеччині контролює глобальні виробничі потужності в 800 МВт. Основна технологія включає в себе повну цепочку процесорів для сонячних модулів і системної енергетики: від розробки та виробництва, для забезпечення якості продажу та обслуговування.

Завдяки багаторічному тест-партнеру з різними виробниками пластику, елементів харчування та акумуляторів, Axitec завжди використовує нові технології у виробництві сонячних модулів та накопичувачів енергії. Це працює Axitec в одній з більш сучасних компаній у галузі технологій та оптимізації.

Виробничі потужності Axitec розташовані в Азії та Європі. Только виробники, які використовують автоматизоване обладнання для виробництва ячеек та сонячних модулів, а також електролюмінесцентні випробування в процесі виробництва, затверджені та сертифіковані відповідно до вимог Axitec

Завдяки багаторічному оптимізації розробки, виробництва та продажу сонячних модулів, Axitec може запропонувати гарантії вище середнього. Будучи допусковим, 15-річна гарантія виробника або лінійна гарантія продуктивності, кількість завжди отримує додаткові переваги в порівнянні з якістю і виробництвом.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)