B.B. Battery

B.B. Battery

Компанія В.B.Battery займає одне з лідируючих місць на ринку виробників акумуляторних батарей. Заснована в Китаї в 1992 році.

За більш ніж 20 років роботи, компанія зарекомендувала себе як виробник якісної довговічний продукції. Під ТМ В.B.Battery випускаються тягові, AGM акумулятори, фронтальні для телекомунікацій та ін. Можливі сфери використання АКБ даного виробника: медична техніка, джерела безперебійного живлення, системи пожежної та охоронної сигналізацій, зв'язок і телекомунікації, і ін.

Переваги:
 

  • Якість і надійність;   
  • Безпека і довговічність;
  • Досить низький внутрішній опір;
  • Можливість будь-якого виду транспортування, без обмежень;
  • Високий ступінь рекомбінації газів сприяють низькому рівню газовиділення;
  • Доступні ціни.

Корпус акумуляторної батареї виготовлений з газонепроникної пластмаси ABS. А кожен елемент АКБ оснащений запобіжним клапаном. Можливе використання в будь-якому положенні, при цьому електроліт НЕ витече.

Модельний ряд акумуляторних батарей В.B.Battery має ряд особливостей:

  •    Чи не потребують дозаправки;   
  •    Експлуатація в будь-яких положеннях;
  •    Відсутність рідкої кислоти.

 
АКБ серії ВР   

Акумуляторні батареї модельної лінійки ВР виготовлені для загального використання, підійдуть для: електромобілів, ДБЖ, резервного освітлення, касових і вагових апаратів, і т.д. Корпус герметичний і виготовлений з газонепроникної ABS пластмаси. Високу енергетичну щільність забезпечує свинцеві пластини, які леговані кальцієм. Робоча температура навколишнього середовища: від -10С до + 50С градусів.

АКБ серії HR

Акумулятори для високонормового використання: ІБП, генераторів, лабораторного обладнання, підводних ліхтарів і ін. Енергетична щільність даних АКБ на 30% більше, ніж ВР серії. Корпус виготовлений з кислотостойкого пластика, нерозбірний і герметичний.

АКБ серії ЕВ

Використовуються в основному в пересувних засобах: електроскутерах, інвалідних кріслах, ДБЖ, газонокосарках і т.д. При проектуванні збільшується кількість циклів. Герметичний корпус з ASB пластмаси.

АКБ серії MPL

Батареї для тривалого і високонормового використання. Основні сфери використання: телезв'язок і кабельне ТБ, ДБЖ, електростанції і ін. Рівень внутрішнього опору знижений, а термін експлуатації досить тривалий, близько 10 років. Виготовлені за технологією AGM з рекомбінацією газу. Ці АКБ витримують розряд високого струму. Для забезпечення безпечної роботи корпус вогнетривкий.

Фронтальні АКБ серії FTB

Для телекомунікаційного використання. Виготовлені за системою AGM з рекомбінацією газу. Є спеціальні клапани, за допомогою яких при перезарядці акумулятора АКБ серії HR випускаються гази. Для полегшення процесу переміщення і установки є ручка. Вогнетривкий посилений корпус для поліпшеного захисту. Корпус нерозбірними і герметичний, з кислотостойкого пластика.   

АКБ серії BC

Акумулятори для використання в ДБЖ. Корпус батареї виготовлений з ABS газонепроникної пластмаси. Всі елементи АКБ оснащені спеціальними запобіжними клапанами. Зроблені за технологією AGM, складаються з позитивних і негативних пластин. Вони розділені сепаратором, просоченим електролітом.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 24 (всього 2 сторінок)