Bluetti

Bluetti

Компанія BLUETTI – каліфорнійський виробник портативних силових станцій – систем накопичення енергії та мобільних сонячних систем, що відрізняються високою якістю та продуктивністю.

Актуальні як ніколи, портативні зарядні станції Bluetti надають змогу живити будь-які електроприлади за відсутності електромережі. Окрім стандартного способу перезaрядити акумулятор станції можна за допомогою сонячних панелей, які необхідно придбати додатково.

За допомогою BLUETTI користувачі можуть автономно забезпечувати роботу смартфонів, планшетів, ноутбуків, електромобілів, світлодіодних ламп, електричних насосів, холодильників чи морозильників, електричних ковдр і ще безлічі інших гаджетів.

 

Маючи понад 10 років досвіду роботи в індустрії зберігання енергії, BLUETTI прагне виробляти найкращі у світі електростанції та сонячні панелі для життя поза електромережею.

Особливу увагу компанія BLUETTI приділяє розробці дизайну, забезпеченню сервісу та якості продукту. Одним з найбільш важливих аспектів під час виготовлення нових продуктів - використання найякісніших і довговічних матеріалів. Компанія розробляє всі деталі з нуля замість маркування вже вже наявних на ринку компонентів – від материнської плати BMS до контролера MPPT та інверторів – при виробництві всіх складників основна увага приділяється якості та довговічності.. Від материнської плати BMS до контролера MPPT та інверторів BLUETTI вибирає матеріали, що виділяються якістю та служать довше. Це коштує дорожче, але вартість не така важлива, порівняно з цінністю, яку створює даний підхід.

 


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)