Briggs & Stratton

Briggs & Stratton є найбільшим світовим виробником двигунів внутрішнього згоряння з системою повітряного охолодження, які використовуються в зовнішньому енергоустаткуванні. Компанія була заснована винахідником Стівеном Бріггсом разом з інвестором Гарольдом Страттон в 1908 році. Штаб-квартира корпорації знаходиться в місті Мілуокі (США) штат Вісконсін. Ще на зорі своєї професійно діяльності B & S займалася розробкою і виробництвом автомобілів, а також комплектуючих виробів до них.

Основні етапи розвитку

1919 рік - випуск колеса з мотором Сміта (попередника Р-двигуна).

1930 рік - розробка цілого ряду нових моделей силових агрегатів, орієнтованих на експлуатацію, як в побуті і господарстві, так і в оборонній промисловості. Досить швидко ці двигуни отримали популярність і широке поширення в інших галузях. Покладено початок створенню загальнонаціональної системи технічного обслуговування.

1953 - розробка першого в своєму роді легкого алюмінієвого двигуна. Компанія виходить на річний обсяг виробництва двигунів понад 2000000 одиниць.

1960-1970 рр. - стрімке збільшення виробничих потужностей у зв'язку з підвищенням попиту на продукцію. Випускає оборудование зазнає безліч удосконалень за рахунок розробки стартера, автоматичної повітряної заслінки, глушника Lo-Tone. Завдяки даним інновацій було випущено кілька нових лінійок обладнання зі зниженим рівнем шуму, оппозітним двоциліндровим двигуном і ін.

1980 рік - спроектований гібридний автомобіль з бензиновим і електричним приводом. До кінця 80-х триває розширення виробничих потужностей, в різних штатах США з'являються нові заводи. Для боротьби з конкурентами компанією були розроблені і випущені кілька лінійок двигунів, одна з яких - Vanguard.

Корпорація Briggs & Stratton сьогодні є одним з найбільших світових виробників двигунів внутрішнього, а також електрогенераторів, садової та іншої техніки. Але, не дивлячись на це, вона продовжує рости і розвиватися і понині.

Компанія пропонує понад 100 моделей чотиритактних двигунів внутрішнього згоряння в діапазоні потужності 0,8-35 к.с. для засобів малої механізації (насосів, мотоблоків, газонокосарок, культиваторів, будівельного та іншого спеціального обладнання), а також газові, і дизельні та бензинові генератори потужністю від 5 до 500 кВт. Обслуговування даного обладнання проводиться в одному з 32000 сервісних центрів, розташованих в більш ніж 100 країнах світу.

Досягнення

Сьогодні зазначений американський виробник випускає більше 10 000 000 одиниць продукції на рік, основна частина якої виробляються в США і Японії. Річний оборот Briggs & Stratton становить понад 1,5 млрд. $. Щоб підтримувати обслуговування клієнтів на високому рівні була створена розвинена дилерська мережа, по наданню ремонтних і сервісних послуг, що налічує понад 33 000 незалежних компаній в усьому світі.

Штат корпорації на поточний момент становить 7800 осіб. Високі професійні якості та багатий практичний досвід співробітників  B&S дозволяє обладнанню під цією торговою маркою завжди займати лідируючі позиції в умовах жорсткої конкуренції на ринку силових агрегатів протягом багатьох років.

Генератори Briggs & Stratton

Одним з основних напрямків діяльності американського бренду є виробництво електростанцій для автономного енергозабезпечення побутових приміщень і виробничих об'єктів. Головними перевагами цих пристроїв, які завжди відрізняли обладнання фірми B&S , є хороша продуктивність, а також висока стабільність і надійність роботи. Крім того дані агрегати характеризуються низьким рівнем викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Briggs & Stratton спеціалізується на випуску генераторів з трьома типами паливної системи:

    Бензинові - станції, що мають компактні габарити, що видають при цьому пристойні показники потужності. Ці пристрої розраховані на використання в якості резервних джерел електроенергії і для тривалої безперервної експлуатації не призначені. Більшість моделей оснащено зручними ручками і колесами для зручності транспортування і частих переміщень, наприклад на будівельних об'єктах.
    Дизельні - потужні стаціонарні установки, оснащені шумозахисних кожухом, що працюють досить тихо.
    Газові - електростанції, що мають великий моторесурс і розраховані на тривалу безперервну роботу. Відрізняються високою екологічністю завдяки відсутності шкідливих викидів - продуктів згоряння палива.

Самі генератори, які використовуються в електростанціях Briggs & Stratton бувають двох типів:

    Синхронні - здатні витримувати великі навантаження і забезпечують повноцінний заряд. Встановлюються в більш дорогі моделі.
    Асинхронні - краще захищені від зовнішніх впливів навколишнього середовища, але погано переносять пікові навантаження.

Якщо розглядати класифікацію електростанцій B&S по призначенню, то дані агрегати діляться на два види:

    Побутові - генератори, які використовуються при незапланованих перебоях в електромережі. Вони мають відносно невеликий моторесурс і середню продуктивність.
    Професійні - більш продуктивні станції, що мають розширений функціонал. Застосовуються в різних галузях побутовій та виробничій діяльності постійного джерела електроенергії.

Говорити про переваги електроустановок Briggs & Stratton можна довго, відзначимо лише основні з них:

    Перш, за все, варто сказати про відмінно зарекомендували себе двигунах, що встановлюються на генератори Briggs & Stratton . Це силові агрегати серій «Vanguard V-Tvin» і «Professional Series», які є дуже надійними і довговічними. Їх складання здійснюється в Японії на заводі «Daihatsu Motor Company» при строгому дотриманні всіх стандартів якості та норм безпеки.
    Також великим плюсом є наявність в стаціонарних дизельних і газових моделях системи автоматичного запуску. Тому незалежно від того перебуваєте ви вдома або відсутні, при виникненні збоїв з електроживленням, напруга в електромережі з'явиться максимум через 10 секунд і ніяке обладнання не постраждає, а відповідальні системи (опалювальні, пожежні, охоронні) не вийдуть з ладу.

    Всі станції виробляють дуже якісне напруга, яка відповідає вимогам, що пред'являються найкапризнішої технікою, в тому числі і сучасними опалювальними котлами, напханими чутливої електронікою.
    Електростанції B&S можна встановлювати в будь-якому зручному місці - в закритому приміщенні, на відкритому просторі і навіть поруч з будинком за рахунок наявності всепогодного шумопоглинального кожуха. Таким чином, користувач позбувається необхідності шукати окрема будівля для установки джерела електроенергії, або будувати захисний навіс. До того ж, кожух забезпечує хороший захист двигуна від температурних перепадів, які в нашому кліматичному поясі можуть становити від -25 ° C (взимку) до + 40 ° C (у літню спеку).

Американський виробник постійно розвиває і вдосконалює обладнання, що випускається, роблячи його максимально зручним і комфортним для потребітелей.За що їм віддають перевагу? Генератори американської компанії Briggs & Stratton - це обладнання найвищої якості та надійності. Вони поєднують в собі такі експлуатаційні переваги, як низька витрата пального, простий і гарантований запуск, а також досить тиху роботу з практично повною відсутністю вібрації. Пристрої оснащені лічильником витрати палива, датчиком тиску масла, двома вбудованими розетками для підключення навантаження, а відмінна якість вихідної напруги гарантує електронний стабілізатор вихідної вольтажа.

Надійність конструкції забезпечує міцна сталева рама, що захищає станцію від механічних ударів і падінь. Для використання в приватному секторі і на інших газифікованих об'єктах ідеально підходять газові електростанції даної торгової марки. Для вітчизняних користувачів вони привабливі тим, що можуть працювати, як на метані, так і на пропані.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)