Dalgakiran

Турецька компанія Dalgakiran є одним з найпопулярніших виробників обладнання для вироблення електричної енергії. Продукція Dalgakiran поставляється в більш ніж 100 країн світу.

Почала своє існування компанія ще в 1965 році. Засновник - талановитий інженер Омер Далгакіран. Вже в 1966 році були випущені перші компресори. Перші роки виробництво здійснювалося в невеликому цеху Стамбульського порту. Але вже через пару десятків років компанія Dalgakiran виготовляє своє обладнання у великій фабриці, територія якої має близько 6 тисяч кв.м. За період існування ТМ Dalgakiran отримала визнання від споживачів і від авторитетних експертів. У підтвердженні цього в 1994 році отримала сертифікат якості «TSE». На сьогоднішній день продукція компанії Dalgakiran займає 35% турецького ринку компресорного обладнання і 5% - світового.

Уже кілька десятків років під ТМ Dalgakiran випускаються: бензинові та дизельні електростанції, обладнання компресорного та енергозберігаючого типу і т.д. Продукція ТМ Dalgakiran нарівні конкурує з багатьма світовими брендамі.Все бо компанія дотримується декількох важливих принципів виробництва: використання передових технологій при виготовленні і збірці, удосконалення устаткування, що випускається, строгий контроль якості товару на всіх етапах його виготовлення, використання комплектуючих від кращих європейських виробників, турбота про культуру виробництва.
 
Дизельні та бензинові електростанції ТМ Dalgakiran охоплюють всі споживчі категорії: від побутових до преміум класу.

Мініелектростанції досить затребуваний вид товарів, оскільки вони необхідні там, де потрібно стабільне електропостачання. Генератори Dalgakiran можуть працювати, як в автономному режимі, так і використовуватися в якості джерела резервного енергозабезпечення. Генератори даного бренду досить компактні, а головне, зручні в транспортуванні.

Особливості генераторів Dalgakiran :

  • Ручне і електричне управління;    
  • Низький рівень шуму;
  • Захисні вимикачі для запобігання від перевантажень;
  • Двигуни від кращих виробників, таких як: GNP, Briggs & Stratton;
  • Невеликий витрата палива, що сприяє тривалій роботі генератора;
  • Використання при будь-яких погодних умовах за рахунок можливості установки захисного кожуха;
  • Відмінне поєднання ціни і якості.

Генератори Dalgakiran - це якість, практичність і економність.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)