Меню

Доставка

Доставка по Києву та Київській області:

1.Товар доставляється в обумовлений раніше час за вказаною Клієнтом адресою до під'їзду житлового будинку, офісу, гаража тощо. Ця послуга не включає підйом товару на поверх.

2.При отриманні товару Вам необхідно перевірити товарний вигляд, кількість та комплектацію відповідно до товарної накладної. Претензії до зовнішнього вигляду та комплектації товару після Вашого підпису не приймаються.

3. Оплата за товар провадиться водієві-експедитору за фактом доставки. Розрахунок здійснюється виключно у національній валюті.

4.Ціна доставки за межі Києва становить 10 грн.

 

Доставка по Україні:

У нас є можливість доставити замовлений Вами товар у будь-який куточок нашої країни.

Відправляється Вам замовлення ми страхуємо на 100%, тому єдині додаткові витрати, які впливають на кінцеву вартість продукції це ціна доставки та страховки товару (як правило, це 2% від ціни товару).

Доставка по Україні здійснюється будь-якою транспортною компанією на Ваш вибір: Нова Пошта, Делівері, Автолюкс, Нічний експрес та інші.

Увага! Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки рекомендуємо здійснювати у відділенні служби доставки Вашого міста. За наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від працівників філії доставки задокументувати це!