Елекс

ПП «Елекс» - це українська науково-виробнича компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві та впровадженні пристроїв силової електроніки, що забезпечують високоякісне надійне електропостачання відповідальних побутових і промислових споживачів та іншого електромеханічного обладнання - стабілізаторів напруги, ДБЖ, інверторів, синхронних генераторів змінного струму у відкритому виконанні та шумозащищенність корпусі, панелей АВР, електродвигунів, захисних реле, що управляє автоматики, а також корпусів РЕА, щ Ітов і інший аналогічною продукцією під замовлення. Підстава підприємства датується 2003 роком, місце розташування - місто Одеса, де і сьогодні знаходяться його основні виробничі потужності.

Основна спеціалізація компанії

Особливо великою популярністю користуються стабілізатори напруги торгової марки виробництва даної компанії, зареєстрованим товарним знаком «Елекс Engineering» відмінно зарекомендували себе на вітчизняному ринку бездоганною і відмовостійкої роботою. Продукція даного бренду успішно конкурує з провідними українськими виробниками стабілізаційного обладнання, чому сприяють величезний накопичений досвід в даній сфері, а також наявність висококваліфікованого персоналу, що складається з професійних інженерних кадрів, які постійно займаються науково-технічними розробками і розвитком сучасних технологій, застосовуваних при розробці нових пристроїв.

Сьогодні до складу компанії входить спеціальне конструкторське бюро, експериментальна лабораторія на базі яких ведеться проектування силового обладнання з видатними технічними характеристиками. Вся лінійка пристроїв, що випускаються під брендом «Елекс Engineering» виготовляється виключно з використанням власних виробничих потужностей компанії - це цілий комплекс сучасних і добре оснащених автоматичними конвеєрними лініями виробничих ділянок, сегментують процес створення товарної продукції. До них відносять радіосборочний цех, оснащений ділянкою SMD монтажу (виготовлення друкованих плат, чіпів і програмованої логіки), електромонтажний цех (збірка силових агрегатів, автоматики і настройка електроніки), цех намотування і просочення трансформаторних агрегатів, цех корпусних виробів (виробництво шумопоглинаючих захисних кожухів з спеціально підготовленого і обробленого матеріалу), укомплектованого високопродуктивним листообробних і зварювальним устаткуванням відомих світових брендів - Amada, Trumpf, Murata, Migatronic і т.д., а також малярний цех з унікальними установками для порошкового фарбування, фосфатаціі і струменевого знежирення заготовок. Минулий повний виробничий цикл продукція потрапляє в експериментальну лабораторію, де досвідчені кваліфіковані інженери випробовують її на сучасних стендах, установках транспортної тряски, в термобарокамерах, на стійкість і стабільність температурних, вібраційних, навантажувальних та інших важливих показників в «жорстких» умовах експлуатації, нерідко мають місце на промислових підприємствах.

Технологічні можливості підприємства дозволяють організувати повний цикл виробництва продукції, що випускається без звернення до стороннім підрядникам, що позитивно позначається на якості і ціні вироблених виробів.


Порівняння товарів (0)



Показано з 1 по 15 із 56 (всього 4 сторінок)