EnerSys

EnerSys

Компанія Enersys з'явилася на світ вже більше 100 років тому, тоді почалося виробництво акумуляторів для промислового використання в мінімальних масштабах. На сьогоднішній день компанія є глобальним промисловим технологічним підприємством, яке виготовляє акумулятори для всіх можливих галузей.

Enersys – це один із небагатьох брендів, який має стільки різних лінійок АКБ: PowerSafe®, DataSafe®, Hawker®, Genesis®, ODYSSEY®, CYCLON® тощо. Така різноманітність акумуляторів обумовлюється тим, що компанія постачає свою продукцію до багатьох сфер виробництва.

Бренд завоював світову славу та звання лідера в галузі рішень та систем зберігання енергії, що підтверджують понад 10000 клієнтів у 100 країнах світу.

Компанія має давню, насичену подіями історію і на шляху свого становлення вона працювала під різними брендами.

У 1888 р. компанія «Busche&Muller» заснована у місті Хаген (Німеччина), ставши першим підприємством, з якого розпочалася історія бренду «VARTA». Через рік «Busche&Muller» перетворено на компанію «AFA», після чого в неї було об'єднано 11 підприємств по всьому світу. У 1904 році на базі «AFA» у м. Берлін створено компанію «VARTA Accumulatoren GmbH» для виробництва маленьких свинцевих акумуляторів.

Постійно вдосконалюючи технології, посилюючи виробничі потужності та розширюючи асортимент, у 20 столітті «VARTA» стала одним із світових лідерів із виробництва акумуляторних батарей. В результаті глобалізації наприкінці 1995 року основне підприємство VARTA приєднується до BTR (Велика Британія) як частина підрозділу промислових батарей.

У цьому новому об'єднанні з 2000 р. компанія почала працювати під брендом Hawker®, а з 2002 року стала частиною EnerSys Group (США).

EnerSys в даний час.

Штаб-квартира розташована у США, регіональні офіси – у Європі та Азії. По всьому світу працюють 32 виробничі та складально-монтажні підприємства, обслуговуючи близько 10 000 клієнтів з більш ніж 100 країн світу. Це дозволяє EnerSys® пропонувати клієнтам найякісніші та найінноваційніші енергосистеми: стартерні АКБ Odyssey®, резервні джерела живлення, тягові акумулятори, зарядні пристрої, силове електрообладнання, допоміжні пристрої для батарей.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)