EverExceed

EverExceed

Засноване в 1985 році підприємство EverExceed працює на 6 континентах. Відкрито науково-дослідні центри в Китаї і Великобританії. Інженери працюють над створенням інноваційного сховища енергії, а також над технологіями AC-DC - випрямлення і інвертуючим обладнанням DC-AC, нового покоління. Робота дослідних центрів дає можливість своєчасно і гнучко привносити нововведення, удосконалювати продукцію і завжди залишатися на піку прогресу. Девіз фірми: «Рости над собою і безперервно творити чудеса».

В цьому відношенні фірма обігнала своїх конкурентів. Компанія може пишатися досягненнями в сфері енергетичних продуктів. Статус професіонала світового класу в цій галузі досягнуто за рахунок злагодженого, командної праці інженерів, вчених і маркетологів.

Продукція EverExceed зосереджена в енергетичному сегменті:

  •     Акумулятори моноблоки;   
  •     Модульні акумуляторні пристрої промислового типу;
  •     Зарядно-випрямних установок індустріального призначення;
  •     Промислових засобів безперебійного електроживлення;
  •     Сонячні пристрої для накопичення енергії;
  •     Потужні пристрої для накопичення струму зі збільшеним терміном експлуатації і високою надійністю.

Розширення бізнесу дозволяє EverExceed залишатися найбільшим британським постачальником глобальних сховищ енергії, силових секцій і обладнання для «зеленої енергетики». Закінчено будівництво нового заводу, що дозволяє збільшити випуск акумуляторних пристроїв з подвоєним ресурсом. Технологічне забезпечення суперсучасного рівня будується на матеріальній базі з Німеччини, Британії і США.

Пріоритет віддається очищеним активним матеріалами, автоматичного моніторингу відповідності на всіх виробничих стадіях і ретельному тестуванні готового продукту. Такий підхід дозволяє зарахувати продукцію компанії до виробів преміум-класу.

Підприємство задовольнять запити клієнтів в ста країнах світу. EverExceed має можливості для глобального зростання та розвитку, пропонуючи світу нові моделі, ознаменувавши своєю діяльністю технології майбутнього. Сьогодні бренд випускає 18 модельних лінійок акумуляторних пристроїв, а це практично весь асортимент ринку. Тож не дивно, що при такій активності фірма лідирує в преміум-сегменті ринку енергетичних технологій.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 104 (всього 7 сторінок)