Goodwe

Goodwe

Виробник GoodWe (Jiangsu) Power Supply Technology Co. Ltd , скорочено GoodWe - один з лідерів по виробництву обладнання для альтернативних джерел енергії, зокрема для сонячної енергії, що знаходиться в "Венеції Сходу" - місто Сучжоу. Компанія була утворена за підтримки уряду Китаю, інвестував в неї $ 20 млн. З моменту свого заснування, компанія GoodWe була зосереджена на технічній розробці і виробництві сонячних фотоелектричних перетворювачів (інверторів) і пов'язаних з ними рішень для моніторингу і контролю за роботою систем на базі сонячних інверторів і сонячних батарей.

Виробництво всіх серій інверторів GoodWe виконано за технологіями, які відповідають сучасним німецьким стандартам якості і надійності. GoodWe розробила 7 серій інверторів (SS, DS, DT, DI, ES, JP і MT), які підходять для установки як в житловому, так і комерційному секторі. Потужність обладнання варіюється від 1.0кВт до 50кВт: мають найвищу ефективність перетворення до 98,8%; ефективність MPPT до 99,5%; THDi (коефіцієнт нелінійних спотворень) становить менше 1%.

GoodWe приділяє велику увагу розробкам нових технологій, зокрема в двох науково-дослідних і конструкторських відділах компанії працюють 200 чоловік, а в цілому штат налічує 1000 осіб. Крім того, компанія пропонує семінари на «сонячну» тематику для всіх бажаючих з різних куточків світу. Щорічно в наукові розробки і дослідження GoodWe інвестує 10% від доходів компанії.

Виробничі потужності зосереджені в Китаї. Компанія також має офіси в Австралії, Індії, Німеччини, Італії, Великобританії, Нідерландах, Туреччині. Якість продукції підтверджена сертифікатами ISO9001, RD1699, CEI 0-21, G83.

Станом на 2017 році середньомісячна продажі склали 30 000 інверторів, всього було поставлено 20 ГВт в понад 100 країн світу. На світовому ринку інверторів компанія GoodWe посіла 8-е місце.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 16 (всього 2 сторінок)