Growatt

Growatt

Growatt це провідний світовий виробник фотоелектричних перетворювачів з високим ККД компанія пропонує повну лінійку PV мережевих інверторів від 1кВт з можливістю підключення інтелектуальної системи моніторингу, які для житлових і комерційних станцій. Growatt є лідируючим китайським виробником інверторів, найбільшим експортером в Китаї. Представництва компанії присутні в Північній і Південній Америці, Європі, Австралії, Азії та Україні.

Growatt New Energy Technology Co., Ltd була заснована в 2010 році, зосередивши увагу на наданні сонячних інверторів і системні рішення для глобального світового ринку. Growatt досяг обсяг встановленої потужності 2.7ГВт у всьому світі, відомий як провідний світовий виробник економічних сонячних інверторів з високою ефективністю.

Технологічність виробництва Growatt New Energy Technology Co., Ltd

Інвертор є ключовим компонентом сонячної системи, якість якого визначає надійність і технологічність. Growatt завжди спеціалізується на розробці передових технологій сонячних інверторів, і вже отримали хороші результати в цій області. В якості лідируючого азіатського постачальника інверторів нагороджений в рейтингу A + by Photon Lab, Growatt ніколи не перестає прагнути до підвищення ефективності мережевого інвертора. Згідно випробувань Intertek в червні 2013 року, максимальна ефективність нового випущеного продукту Growatt 20000HE-TL3 досягає 99.06%, що виявилося рекордом серед виробників в світі. Крім того, Growatt також зосередився на розвитку свого продукту в якості smart system manage, що забезпечує максимальне перетворення енергії і найменший вплив на мережу за рахунок інтелектуального моніторингу PV панелей, умов в мережі і коригування власної продуктивності.

Команда Growatt New Energy Technology Co., Ltd

У команді фабрики Growatt понад 100 інженерів, 40% персоналу, мають досвід роботи в фотоелектричної промисловості більше 10 років, Growatt бере на себе місію підвищення доступності сонячного інвертора і ефективність його роботи, проводячи постійні інновації, щоб зробити Growatt інвертор простіше для установки і експлуатації, а також більш економічно ефективним для будівництва сонячної електростанції.

Але не тільки розвиток фабрики важливо, не менш важливим є побудова команди сервісу, це ще одна мета Growat t. У Growatt налагоджено обслуговування по всьому по всьому світу, Growatt встановив філії у Франкфурті, Лос-Анджелес, Сідней, Лондон, Шеньчжень, Гонконг, Пекін, Шанхай, Тяньцзінь і т.д.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 26 (всього 2 сторінок)