GS Energy Storage

GS Energy Storage

Компанію GS Energy (SYL Battery) було засновано у 2018 році як дочірній підрозділ компанії Risen Energy, одного з лідерів ринку сонячної енергетики. GS Energy (SYL Battery) швидкими темпами увійшли в лідери ринку систем накопичення електроенергії, запропонувавши кращі рішення для промислових та домашніх обєктів споживання електроенергії.

Компанія GS Energy виготовляє як і літій-залізофосфатні елементи для побудови систем накопичення електроенергії, так і розробляє вже готові рішення потужністю від 2.5 кВт-год і до мегаватних проєктів.

Маючи в команді понад 100 співробітників з досліджень і розробок у сфері батареї та системної інтеграції, SYL прагне бути одним із провідних світових постачальників інтелектуальних енергетичних систем "Energy Storage +". Модельний ряд GS Energy є ідеальним рішенням по накопиченню електроенергії для комерційних обєктів чи домогосподарств.

Завдяки перевагам технології акумуляторної батареї, GS Energy може запропонувати рішення для згладжування відновлюваної енергії, згладжування піків, регулювання частоти, мікромережі, резервного живлення, та інших додаткових опцій. З повним спектром продуктів, що охоплюють акумуляторні системи, житлові, C&I та комунальні системи зберігання енергії. SYL поставляє до Сполучених Штатів, Великобританії, Німеччини, Чехії, Канади, Японії, та інші країни світу.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)