Hanwha Q CELLS

Hanwha Q CELLS

Hanwha Q CELLS – південнокорейський концерн, що займається виробництвом сонячних панелей, що входять до рейтингу Tier 1. Hanwha Q CELLS входить до вісімки найбільших компаній у Південній Кореї і є одним із найбільших у світі виробників сонячних панелей із щорічною потужністю 5,7 ГВт (станом на 2016 рік).

Корпорація Hanwha Q CELLS була створена у 2012 році шляхом злиття двох компаній: корейської Hanhwa Group зі штаб-квартирою в Сеулі, Південна Корея і німецького виробника сонячних панелей Q-Cells. Штаб-квартира концерну знаходяться у Сеулі, а у місті Тальхайм, Німеччина знаходиться штаб-квартира з розвитку інновацій і технологій. Компанія має офіси у Кореї, Австралії, Чилі, Італії, Японії, Малайзії, Китаї, Великобританії, США, Туреччині, Індії, Франції, Ізраїлі, Канаді.

Виробничі потужності розміщені у Кореї, Китаї та Малайзії. Hanwha Q CELLS має 4 науково-дослідні центри (у Німеччині, Кореї, Китаї та Малайзії) та центр для тестування сонячних модулів. Там працюють 1300 співробітників, 400 з яких – вчені та інженери. З 2012 року також працює науково-дослідний та конструкторський відділ компанії у Каліфорнії, США У 2015 році сонячні панелі Q.PRO-G2 були визнані кращими другий рік поспіль за рейтингом журналу PHOTON. Починаючи з 2014 року компанія Hanwha Q CELLS отримувала звання «Top Brand PV» від EuPD (на ринках Європи та Австралії). До найбільших проектів компанії відносяться сонячна електростанція у Німеччині потужністю 91 МВт, СЕС потужністю по 20 МВт у Великобританії і Китаї, 24-мегаватна електростанція в Японії тощо.

В листопаді минулого року Hanwha Q CELLS виграла тендер на будівництво найбільшої в світі плавучої сонячної електростанції потужністю 100 МВт, яка має забезпечити електроенергією 140 тисяч людей. А на початку 2018 року компанія почала будівництво сонячної електростанції в Анкарі, Туреччина, що матиме потужністю 500 МВт.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)