Меню
76 400.00 грн.

Cистема зберігання енергії Dyness Powerbox F-7.5 (7.2кВт / ч)

Виробник: Dyness
Модель: 104711
Немає в наявності
76 400.00 грн.

Особливості:

• Паралельне з'єднання. Фантастична функція для тих, хто хоче розширити свою систему на більш пізньому етапі, - це можливість додати більше батарей, щоб збільшити ємність батареї.
• Літій-іонний акумулятор з тривалим терміном служби. Очікуваний термін служби цих батарей становить не менше 10 років, зберігання цих батарей при температурі близько 25 ° C продовжить термін їх служби.
• Вбудований контролер батареї. Блок управління, вбудований в акумулятор, допомагає захистити акумулятор від стрибків напруги, перезарядки, підвищення температури і т. Д
• Відповідає стандартам ROH. RoHS означає обмеження використання небезпечних речовин. RoHS, також відомий як Директива 2002/95 / EC, обмежує використання певних небезпечних матеріалів.
• Сила бізнесу. Досить великий, щоб забезпечувати малий і середній бізнес потужністю 9,6 кВт.
• Ідеальне резервне живлення для Вашого офісу. Увімкніть оргтехніку і включіть світло, якщо відключиться електрика, більше ніяких відключень навантаження!
• Модульний дизайн і розширюється система.
• Найбезпечніший акумулятор і ідеальна сумісність.
• Природне охолодження і проста установка.
• Висока вихідна потужність і корисна енергія.
• Збільшений термін служби - 6000 циклів, 20 років розрахункового терміну служби.
• Ступінь захисту IP65,
• Сертифікація TUV, (сертифікат TUV IEC62040-1 діє до: 2017 видано в жовтні 2018 г.)
• Акредитація CEC (Clean Energy Council), (затверджено Австралійським радою чистої енергії: 25 cічня 2019 г.)
• Сучасний дизайн.
• Висока вихідна потужність і коефіцієнт корисної енергії.Опис

Побутова система зберігання енергії Dyness Powerbox F - 7,2
кВт / год. 48 В постійного струму, 150A * год у формфакторі навісного настінного модуля

Нова конкурентна LiFePO4 система зберігання енергії з кількістю циклів 6000 при DOD 80%. Нижча ціна і вище якість в порівнянні з аналогами, плюс сумісність з більшістю доступних на ринку гібридних інверторів. Легка маштабованість і синхронізація.

Модульна система зберігання енергії на базі LiFePO4 хімії з системою BMS і можливістю нарощування ємності. 7200Вт * год для систем з напругою 48В

Заводське рішення для накопичення і зберігання енергії з високим ККД, з професійною системою менеджменту LiFePO4 осередків, в модульному ящику оновленого дизайну і синхронізацією з більшістю інверторів

ESS Dyness Powerbox F-7.5 складається з 3-х модулів акумулятора B4850, з високою щільністю енергії, надкомпактний, легкий і закінчений тип. В літій-іонному акумуляторі Dyness B4850 використовується хімічний акумулятор LiFePO4 з характеристиками безпеки і тривалим терміном служби, який пропонує Вам необхідну ємність. Ця батарея являє собою консрукціонно закінчену одиницю для побудови систем ESS зберігання енергії шляхом паралельного включення модулів Dyness B4850.

ESS Dyness Powerbox F-7.5 мають роз'єми для синхронізації в єдиний комплекс і CAN шину для обміну даними з інвертором. Обмін даними між інвертором і ESS Dyness Powerbox F-7.5 дає можливість побудувати розумну систему, де кожен елемент працює синхронно і змінює свої параметри по необхідності.

Система зберігання енергії Dyness F-7.5 має високу вихідну потужність і коефіцієнт корисної енергії, навантаження на систему може досягати 1С безперервно і 2С на піку, щоб підтримувати критичні вимоги, такі як наприклад кондиціонер, насос, холодильні установки. Коефіцієнт корисного використання може досягати 95%, по відношенню до 60% в свинцево кислотних батареях. А термін служби і кількість циклів компенсують високу початкову вартість.

ESS Dyness Powerbox F-7.5 відмінно працює з провідними инверторами:

• Victron
• Goodwe
• Imeon
• Solis
• Lux Power
• Sofar
• GMDE
• Growatt
• Voltronic
• SMA (в стадії тестування)
• Deye (в стадії тестування)
Список оновлюється - буде оголошено більше брендів.

Хімічна батарея LiFePO4 широко визнана однією з найбезпечніших. Найбезпечніший акумулятор і ідеальна сумісність

Хімічний склад LiFePO4 відрізняється стабільною структурою, а температура його теплового розгону перевищує 480 градусов.Ето на 100% більше, ніж у інших літій-іонних хімічних батарей.Он розроблений для житлових і комерційних приміщень з абсолютною безпекою.

Акумулятори LiFePO 4 використовуються в ряді програм:

ESS - система накопичення енергії (ESS) для регулювання частоти, інтеграція відновлюваних джерел енергії з сонячної і вітрової, додатки для мікромережі, телекомунікаційні додатки і резервне живлення.

EV - електричні транспортні засоби (EV) в транспортній зоні.

HESS - Зараз він широко застосовується в розподілених стаціонарних накопичувачах енергії, таких як домашня система накопичення енергії (HESS).

Хімічна батарея LiFePO4 широко визнана однією з найбезпечніших. Найбезпечніший акумулятор і ідеальна сумісність. Хімічний склад LiFePO4 відрізняється стабільною структурою, а температура його теплового розгону перевищує 480 градусів. Це на 100% більше, ніж у інших літій-іонних хімічних батарей. Він розроблений для житлових і комерційних приміщень з абсолютною безпекою.

У комплекті поставки:

Акумулятор
Шнур силовий - 1м
Дата шнур - 1м
Інструкція

Гарантійні зобов'язання Dyness Powerbox F-7.5

Термін заводської гарантії становить 10 років з дати виробництва. Гарантію на протязі всього терміну експлуатації покриває завод виробник через свого уповноваженого представника.

Термін гарантії складає 24 міс повної гарантії плюс 96 міс безкоштовної сервісної підтримки за умови покупки за роздрібною ціною.

Address: A9, Software new city 2, 156 # Tiangu 8th road, High-tech zone, Xi'an, Shaanxi, China, 710065
Phone: +86 029 8954 0338
Mobile: +86 176 91342 988
Fax: 029 8954 0338
Email: sales@dyness.net
Web: http://www.dyness.net

Умови гарантії зазначені в гарантійному талоні на поставлене обладнання входять в комплект поставки.

Увага!!! Потрібна реєстрація на сайті виробника для отримання повної гарантії. Адреса реєстрації: http://www.dyness-tech.com.cn/sign.html

Технічні характеристики:
Модель Powerbox F-7.5
Тип батареї LiFeP04
Діапазон напруги, В 42-53,5
Ємність, А * год 150
Номінальний запас енергії, кВт * год 7.2
Параметри в режимі розрядки  
Номінальна вихідна потужність, кВт 2.2
Максимальна вихідна потужність, кВт 4.8
Макс пікова потужність тривалістю 1 сек, кВт 7.92
Вихідний струм, А 75
Макс піковий струм тривалістю 1 сек, А 165
Напруга відключення батареї, В 40.5
Парамерти в режимі зарядки  
Струм зарядки, А 75
Максимальна напруга зарядки, В 54
Навколишнє середовище та фізичні параметри  
Робочий діапазон температур в режимі заряду, С -10 ... 50
Робочий діапазон температур в режимі розряду, С -10 ... 50
Кількість циклів при дотриманні режиму циклічності заряд / розряд номінальною номінальною потужністю 0.2С при температурі навколишнього середовища 25 ° С з глибиною розряду 80% 6000
Ступінь захисту IP65
Форм фактор навісний
Комунікація Контакт RS485/CAN/DRY
Розмір, мм 928х555х210
Вага, кг 91