Jinko Solar

Jinko Solar

Jinko Solar – китайська компанія, що займається виробництвом сонячних панелей і входить до рейтингу Tier 1. Входить до шістки найбільших у світі виробників у галузі сонячної енергетики.

У компанії налічують понад 15 тисяч співробітників. У 2017 році Jinko Solar була визнана найбільшим виробником сонячних панелей у світі із показником 9,7 ГВт. Компанія заснована у 2006 році, штаб-квартира знаходиться у Шанхаї, Китай. Продукція Jinko Solar виробляється на 6-ти виробничих майданчиках. Дочірні компанії Jinko Solar знаходяться у 16 країнах світу: Японії (2), Сінгапурі, Індії, Туреччині, Німеччині, Італії, Швейцарії, США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Чилі, Австралії, ПАР та ОАЕ. Компанія має у офіси у Великобританії, Болгарії, Греції, Румунії, Йорданії, Саудівській Аравії, Єгипті, Марокко, Гані, Кенії, Коста-Ріці, Колумбії, Панамі, Аргентині.

Виробничі потужності знаходяться у Китаї (3 заводи), Малайзії, Португалії, Південно-Африканській Республіці. Нещодавно компанія оголосила про намір збудувати завод із виробництва панелей у Флориді, США, у будівництво якого планують інвестувати $50 млн. Уся продукція компанії проходить щонайменше 36 етапів тестувань у найсуворіших і екстремальних умовах. Jinko Solar гарантує 25 років ефективної роботи сонячної електростанції незалежно від умов навколишнього середовища.

Завдяки розробленим у компанії технологіям сонячні панелі Jinko Solar працюють краще, ніж аналоги конкурентів в умовах високих температур, підвищеної вологості, стихійних лих, а також виробляють більше електроенергії на світанку, під час заходу сонця, в хмарні дні. Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 19 (всього 2 сторінок)