Kaco

Kaco

KACO – німецька компанія, що займається виробництвом інверторів для сонячних електростанцій, систем електропостачання для залізниць і промислових підприємств, а також систем зберігання енергії "KACO new energy - зроблено в Німеччині"  і цим багато що сказано! Головний офіс знаходиться в місті Неккарзульм поблизу Штутгарта. KACO має представництва у Великобританії, Франції, Греції, Італії, Іспанії, США, Канаді, Ізраїлі, Китаї і Південній Кореї. Також компанія має офіси у Туреччині, Австралії, Йорданії. У 2004 році компанія відкрила науково-дослідницькі центри у німецьких містах Ерленбах-ан-Майн і Кассель, а у 2007-му з’явився новий центр досліджень і розробок у Сеулі, Південна Корея.

KACO веде свою історію з 1914 року і є одним із перших виробників інверторів у світі. З 1950-х років компанія була одним із найбільших виробників електромеханічних чопперів, попередників сучасних інверторів. У 1999 році було засновано окрему компанію KACO new energy, що працює у сфері фотовальтаїки. У 2014 році компанія  KACO  відсвяткувала свій 100-річний ювілей. Все життя вона спеціалізується на технологічному електротехнічному обладнанні. З 1998 року почала випускати фотоелектричні інвертори і додаткове обладнання для сонячних електростанцій. KACO  є потужним гравцем на світовому ринку мережевих інверторів.

Якість продукції компанії підтверджена міжнародними сертифікатами DIN EN ISO 9001/2, а з 2015 року – сертифікатами ISO 14001 і ISO 9001. Сонячні інвертори класом до 100 кВт розробляються у Неккарзульмі і Касселі. Виробництво продукції для європейського ринку відбувається виключно в Неккарзульмі. Крім того, компанія має виробничі потужності в США, Канаді і Південній Кореї.

У 2017 році компанія досягла рекордних продажів інверторів за всю історію існування – 2,5 ГВт. Найбільша частка продажів припадала на інвертор blueplanet 50.0 TL3, який виробник вважає ідеальним у співвідношенні ціна-якість. Лінійка продуктів KACO охоплює весь діапазон потужностей – від окремих пристроїв, призначених для приватних будинків – до мультимегаватних сонячних парків. Компанія KACO стала першою в сфері фотовальтаїки, що забезпечила виробництво CO2-нейтральної продукції.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 17 (всього 2 сторінок)