Kostal

Kostal

Kostal Solar Electric GmbH - це незалежна сімейна компанія, яка спеціалізується на розробці високоякісних електронних рішень для широкого спектра автомобільних і промислових застосувань.

Компанія була заснована в 1912 році Леопольдом Косталем в Люденшайді (Німеччина), і на сьогоднішній день в ній працює близько 18 000 чоловік в 46 офісах компанії, розташованих в 21-й країні світу . Інвертори, розроблені компанією Kostal , відповідає найкращим стандартам якості. Всі інвертори Kostal виробляються відповідно до найсучаснішими технологіями. Якщо з початку заснування компанії пріоритет віддавався автопромисловості, то в 2006 році було засновано дочірню компанію Kostal Solar Electric. Вона розробляє і випускає однофазні та трифазні інвертори, а також системи зберігання енергії.

Інвертор Kostal проходять строгий контроль якості на протязі всього виробничого процесу. Інвертори Kostal розробляються і виробляються в підрозділі промислової електроніки в штаб-квартирі Німеччини. Виробничі потужності Kostal Group знаходяться також в Мексиці, Китаї, Ірландії, Македонії, Марокко, Іспанії, Чехії. Якість продукції компанії підтверджено міжнародними сертифікатами ISO26262, ISO 14001, TS 16949, ISO 50001. У 2017 році Kostal Group мала 2564000000 € оборотних коштів. Щорічно компанія виділяє 8% від своїх доходів на фінансування науково-дослідних і конструкторських відділів.

Kostal Solar Electric GmbH керує всім поширенням і маркетингом інверторів, а також технічною підтримкою. Інвертор Kostal - серце і мозок вашої фотоелектричної системи. При правильній експлуатації інвертора Kostal завдяки німецьким стандартам якості мінімальний строк експлуатації такого інвертора 20 років. Kostal це не тільки німецька якість це ще і стильний дизайн який привертає будь-якого дилера і клієнта. Гарантія на весь асортимент продукту 5 років від виробника з безкоштовним моніторингом.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 17 (всього 2 сторінок)