LuxPower

LuxPower

LuxPower Technology Co., Ltd. - компанія, що спеціалізується на наданні на світовому ринку кращого досвіду в галузі сонячної енергії, зберігання енергії та інтелектуальних технологій управління енергоспоживанням. LuxPower була заснована провідними інженерами нової енергетичної галузі, які понад 15 років розробляли різні типи сонячних інверторів та інверторів для зберігання енергії, а також систем управління енергоспоживанням, будучи технічним лідером та приділяючи особливу увагу інноваціям. Маючи передові технології та розуміння майбутньої ери накопичення енергії, команда LuxPower прагне надавати завжди кращі продукти та рішення, щоб харчування наших користувачів завжди було включене.

LuxPower має дистриб'юторів сонячних інверторів у Європі, Північній Америці, Латинській Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Африці та на Близькому Сході. В усьому світі встановлено понад 50 000 сонячних інверторних систем.

LuxPower пропонує рішення для зберігання енергії, що охоплюють як житлові, так і комерційні об'єкти, як у нових установках, так і в сонячних інверторних системах, що модернізуються.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)