Меню

Huasun почав масове виробництво HJT сонячних осередків з ефективністю понад 25%

 

 

Китайська компанія Huasun розпочала виробничу діяльність на своєму новому заводі з випуску гетероструктурних (HJT) сонячних елементів у Сюаньчен в провінції Аньхой.

Нова фабрика матиме річну потужність 2,4 ГВт і вироблятиме «в основному» двосторонні мікрокристалічні 182-мм (М10) осередки HJT (Huasun називає технологію, в якій мікрокристалічний кремній використовується з обох сторін осередку, технологією HJT третього покоління або i-H. ).

Джек Сяо, голова відділу досліджень та розробок Huasun, повідомив, що ефективність елементів HJT, вироблених за технологією i-HJT 3.0, досягла 26,1% на пілотній лінії і була підтверджена Інститутом метрології Китаю. Очікується, що середня ефективність 182-міліметрових HJT осередків у масовому виробництві перевищить 25%.

Huasun - невелика, за китайськими мірками, але компанія сонячної індустрії, що швидко зростає, що спеціалізується на гетероструктурній технології. Якщо минулого року компанія обіцяла збільшити виробничі потужності до 10 ГВт на кінець 2023 року, то сьогодні план підвищено до 15 ГВт.

Модулі Huasun входять до рейтингу найефективніших сонячних панелей. У січні 2023року компанія представила нові двосторонні гетероструктурні (HJT) сонячні модулі потужністю 715 Вт, сертифіковані TÜV SÜD Group.

У 2022 році Huasun повідомила, що підписала угоду з державною енергетичною компанією Power China, на постачання 10 ГВт гетероструктурних фотоелектричних модулів у період 2022-2025 років. Тоді ж виробник оголосив про плани інвестувати в 7,5 ГВт нових ліній випуску HJT панелей і розмістив відповідне замовлення у китайського постачальника обладнання Maxwell.

Днями китайська LONGi, найбільший у світі виробник кремнієвих пластин та найбільший постачальник сонячних модулів за підсумками 2022 року, повідомила про рішення побудувати завод із випуску високоефективних монокристалічних сонячних елементів TOPCon n-типу потужністю 30 ГВт на рік. Відповідно до оголошення компанії, ефективність перетворення серійно випускаються осередків також перевищить 25%.

JinkoSolar розпочала масове виробництво своїх осередків TOPCon n-типу із середньою ефективністю 25% «і вище» минулого року.

Таким чином, ми можемо відзначити, що китайські виробники починають великомасштабний випуск сонячних елементів (технології TOPCon та HJT) з ефективністю понад 25%, що відкриває шлях для виробництва модулів з ефективністю на рівні 23% і вище.