Меню

JinkoSolar розпочав виробництво «вуглецево-нейтральних» сонячних панелей

 

Китайська компанія JinkoSolar, найбільший виробник сонячних модулів у світі, представила панелі Neo Green. Ці фотоелектричні пристрої, що є модулями TOPCon Tiger Neo N-типу, виготовляються на заводах, які отримали сертифікат «Фабрика з нульовим викидом вуглецю» (Zero Carbon Factory) німецького TÜV Rheinland.

JinkoSolar заявляє, що стала першою компанією в галузі, що отримала сертифікат "Zero Carbon Factory" від TÜV Rheinland на виробництво кремнієвих злитків, різання кремнієвих пластин, виробництво сонячних елементів та модулів.

Початкова виробнича потужність з випуску Neo Green складе 5 ГВт.

Компанія заявляє про використання сонячної, гідро- та вітрової електроенергії на її заводах з виробництва пластин, елементів та модулів у Лешані, Чусюні та Шанграо.

У 2019 році JinkoSolar вступила до Ініціативи RE100 і взяла на себе зобов'язання використовувати лише відновлювану енергію у своїй виробничій діяльності з 2025 року.

В рамках своїх ширших зусиль із захисту навколишнього середовища, на додаток до своєї мети з досягнення 100% частки електроенергії з відновлюваних джерел, JinkoSolar розширює використання перероблених (відновлених) матеріалів, а також електричних вантажівок та суден, що працюють на ЗПГ. Крім того, китайський виробник також має намір поступово скорочувати використання пластику у своїй упаковці.

Дені Цянь, віце-президент JinkoSolar, прокоментувала: «Ми надзвичайно пишаємося випуском наших перших панелей Neo Green, вироблених на заводах, які використовують електроенергію з відновлюваних джерел, що є яскравим виразом наших зусиль щодо виконання наших зобов'язань у сфері сталого розвитку».