PBM

PBM

Група компаній PBM була заснована в 1973 році і має більш ніж 40-річний досвід у розробці та виробництві зарядних пристроїв для промислових акумуляторних батарей та систем їх контролю. Штаб квартира PBM розташована на півночі Італії в місті Модена, там же зосереджені основні підрозділи та виробничі потужності групи, що забезпечують випуск до 50 000 зарядних пристроїв на рік. Структура групи PBM включає підрозділи, що виконують повний цикл робіт, починаючи від розробки та промислового дизайну, виробництва трансформаторів, електронних плат управління, складання та закінчуючи розробкою власного програмного забезпечення. Дана структура дозволяє повністю контролювати кожен етап виробництва і дає нашим клієнтам повну впевненість у високій якості продукції, що випускається.

Одним з важливих підрозділів групи є компанія PBM CHARGERS, розташована в невеликому сербському місті Бачка Тополі. Тут виробляються трансформатори та здійснюється складання найбільш затребуваних на ринках трансформаторних 50Гц зарядних пристроїв. Група PBM сертифікована за стандартами системи менеджменту якості ISO 9001, системи екологічного управління ISO 14001 та має сертифікат TÜV. Ми прагнемо постійного вдосконалення нашої продукції та задоволення високих вимог наших клієнтів до якісних та надійних промислових зарядних пристроїв для всіх типів акумуляторних батарей.

PBM Chargers пропонує широкий вибір високочастотних зарядних пристроїв, які дуже прості в обслуговуванні, т.к. складаються лише з трьох компонентів. Крім того, виробляє системи тестування та відновлення акумуляторних батарей, а також традиційні зарядні пристрої з можливістю персоналізації параметрів та дизайну відповідно до потреб Вашої компанії.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)