Perlight Solar

Perlight Solar

Perlight Solar Co., Ltd – китайська компанія, що займається розробкою, виробництвом та продажем сонячних панелей. Заснована у 2006 році, як дочірня компанія китайської бізнес-групи Baolite. Компанія випускає сонячні панелі для домашнього, комерційного і промислового використання.

Продукція компанії Perlight Solar пройшла міжнародну сертифікацію ISO9001, ISO14001, OHSAS18001. Штаб-квартира знаходиться у місті Веньлін, Китай. Компанія має у офіси у Шанхаї (Китай), Південній Каліфорнії (США), та Німеччині.

Виробничі потужності знаходяться переважно в Китаї. На шести фабриках щомісяця випускаються сонячні панелі сукупною потужністю 50 МВт. Також компанія випустила серію сонячних панелей у Техасі, США. Компанія найбільше орієнтується на ринки Східної Європи(32%), Океанії(17%) та китайський ринок(15%).

Продукція Perlight Solar проходить кілька видів випробувань, тому підходить для суворих кліматичних умов. Тести включають інфрачервоне сканування, тестування електролюмінесценції, термічне циклічне випробування, тест на заморожування, тестування вологості тощо. Perlight Solar приділяє велику увагу науково-дослідній роботі і була одним із засновників технологічного та інспекційного центру Тайчжоу, як випробувального центру світового класу для фотогальванічного обладнання.

Компанія Perlight Solar створила базу даних для клієнтів по всьому світу для онлайн-запитів і відстеження. Загалом у компанії працюють понад 500 співробітників, з яких принаймні 50 – вчені та дослідники Станом на 2018 рік компанія Perlight поставила 1,5 ГВт сонячних панелей у понад 80 країн світу.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)