REFUsol

REFUsol

REFUsol  - це німецький виробник инверторного обладнання, який є підрозділом компанії REFU Elektronik GmbH, яка заснована в 1965 році. Сонячні інвертори виготовляються з 1998 року. Протягом цього часу по всьому світу змонтовано понад 250 000 одиниць інверторів. Компанія розробляє інноваційні продукти в містах Пфулінґен і Метцинген. У 2013 році компанія REFUsol придбав потужний американський технологічний виробник Advanced Energy, після чого сонячні інвертори почали випускатися під спільним брендом. Сфера діяльності Advanced Energy охоплює енергетику, виробництво пристроїв для зберігання даних, сонячних панелей та інверторів. Штаб-квартира компанії знаходиться у місті Форт-Коллінз, Колорадо, США. Компанія має офіси у Японії, Китаї, Кореї, Тайвані, Німеччині, Великобританії. У компанії працюють близько 2 тисяч працівників. Станом на 2017 рік дохід Advanced Energy становив $671 млн.

У надійності і якості інверторів REFUsol сумніватися не доводитися, оскільки дане обладнання пройшло випробування на практиці і користується попитом на ринках Європи і Азії. Advanced Energy виробляє однофазні (серії АЕ 1TL) та трифазні (серії АЕ 3ТL) сонячні інвертори. Крім того, поряд зі звичайними кристалічними фотоелектричними модулями компанія також випускає тонкоплівкові сонячні панелі. Виробничі потужності знаходяться в США, Кореї, Китаї, Індії і Великобританії.

Якість продукції компанії підтверджена міжнародними сертифікатами CE Declaration, VDE V 0126, IEC 62109, PV 502 та ін. Науково-дослідні та конструкторські відділи, а також регіональні виробництва компанії розташовані у США, Індії, Китаї, Швейцарії, Німеччині, Великобританії, Японії, Південній Кореї, Ірландії. Компанія реалізувала ряд проектів, зокрема наземну сонячну електростанцію потужністю 42 МВт у Туреччині, 2-мегатну СЕС у Німеччині, плавучу сонячну електростанцію в Кореї потужністю 400 кВт. У лютому 2018 року Advanced Energy придбала китайську компанію Trek Holding Co., Ltd., що виробляє блоки живлення, генератори, вимірювальні прилади, датчики тощо.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)