Risen

Risen

Risen Energy Co., Ltd. – китайська компанія, що займається виробництвом, продажами та обслуговуванням сонячних модулів та входить до рейтингу tier 1. Раніше компанія була відома як Ninghai Risen Electric Co., Ltd., але у 2009 році змінила свою назву на Risen Energy Co., Ltd. Компанія має офіси у Китаї, Німеччині, Австралії, Республіці Бенін, Мексиці, Індії та Японії

Risen Energy Co., Ltd була заснована в 1986 році, яка розташована в Східному Узбережжя Нінхай, провінція Чжецзян, і її площа становить 50 акрів. Зареєстрований капітал - 904 616 941 юанів, а Risen Energy успішно запустила IPO на фондовому ринку Шеньчженя 2 вересня 2010 року, код запасу: 300118. Наприкінці 2016 року співробітники всіх компаній складають близько 5600 осіб.

Risen Energy - високотехнологічне підприємство, що займається НДДКР, виробництвом, продажем і обслуговуванням сонячних модулів, продуктами фотоелектричної технології, сонячним терміналом і інтеграцією. В даний час річна потужність сонячних елементів і виробництво модулів становить 4,5 ГВт, а Risen Energy входить в першу десятку модулів промисловості в квітні 2015 року. Існує лабораторія PV стандартного рівня, яка є незалежною і отримала сертифікацію CNAS. Він не тільки задовольняє вимогам тестування продуктів Risen , але і може надавати послуги іншим. Risen наполягає на місії щодо поліпшення енергетичної структури шляхом впровадження технологій і поліпшення якості життя людей.

Risen Energy відповідає стандартам TUV, UL, CE, GS, ROHS, REACH, PAHS, Golden Sun та інших за якістю, а також виробляє продукцію з системою якості ISO9001, ISO14001 і ISO18001. Продукти отримали друге місце в співвідношенні продуктивності в глобальному тестуванні модулів, яке було організовано фотонної лабораторією в 2013 і 2014 роках.

Risen Energy приділяє більше уваги будівництву ділової культури і активно створює високоефективну команду. Risen Energy також забезпечує орієнтований на людину, упорядкований механізм навчання та просування. Risen Energy стало лідером в галузі завдяки високоефективній команді, високоякісної продукції і надійному якості і досягло стратегічних цілей: «Десять мільярдів», «Воскреслий мир», «Воскреслий століття».

Ключові характеристики обладнання Risen :

  •     Глобальний, гарантовано приносить дохід бренд в категорії Tier 1, з сучасний автоматизованим виробництвом, які пройшли незалежну сертифікацію.   
  •     Незалежні польові випробування proton-2 місце з 176 міжнародних постачальників.
  •     Найнижчий термічний коефіцієнт потужності в галузі.
  •     Високі показники енергетичної освітленості.
  •     Чудова опірність процесам деградації фотоелектричних модулів PID.
  •     Подвійний перевірка за допомогою електролюмінесцентних освітлення гарантує відсутність дефектів.
  •     Сортування модулів по току, відповідному максимальної потужності сонячного елемента, значно знижує втрати на неузгодженість.
  •     Гарантований рівень надійності і найсуворіший контроль якості значно перевершує вимоги сертифікують органів.
  •     Найкраще співвідношення ціни та якості.

Провідний китайський виробник фотоелектричних модулів Risen Energy Co., Ltd . в квітні 2018 року було включено до рейтингу провідних галузевих брендів світу-2018, складений передовою європейською дослідницькою фірмою EuPD Research. Включення в даний рейтинг наочно демонструє, що компанії Risen Energy вдалося увійти в число передових постачальників сонячних модулів в світовому масштабі, значно випередивши всіх своїх конкурентів. Виходячи з результатів великого і поглибленого аналізу галузевих компаній і кінцевих користувачів по всьому світу, EuPD Research склала рейтинг брендів фотоелектричних модулів, серед яких продукція Risen Energy виділилася високою якістю модулів і задоволеністю клієнтів.

Компанія Risen Energy зобов'язана високою якістю своїх виробів найсуворішу систему контролю над кожним елементом на протязі всього процесу виробництва, а також безперервної діяльністю зі створення технологічних інновацій, що забезпечують міцний фундамент для конкурентоспроможності підприємства і дозволили йому міцно влаштуватися на зарубіжних ринках.

Володіючи великою компетенцією в області технологічних досліджень і проектно-конструкторських розробок, Risen Energy протягом декількох останніх років незмінно демонструє високі результати своєї діяльності на міжнародних фотоелектричних ринках. Слід зазначити, що в Звіті про оцінку конкурентоспроможності світових фотоелектричних підприємств за 2017 рік (2017 Triathlon Competitiveness Report of PV Enterprises Worldwide), оприлюдненому провідним постачальником галузевої інформації PHOTON Consulting. компанія увійшла в число провідних виробників за показниками фінансування.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 21 (всього 2 сторінок)