SAJ

SAJ Suntrio (Guangzhou Sanjing Electric Co., Ltd.) – китайське високотехнологічне підприємство державного рівня, яке спеціалізується на технологіях перетворення, передачі та зберігання відновлюваної енергії.

Компанія заснована у 2005 році, штаб-квартира знаходиться у Гуанчжоу, Китай. У компанії працюють близько 350 співробітників по всьому світу, SAJ Suntrio має філію у Бельгії та 19 філій в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і Європі. Основною продукцією, яку виробляє компанія є однофазні інвертори серії Sununo-TL, трифазні інвертори Suntrio-TL, серія гібридних інверторів Sunbrid. Якість продукції компанії підтверджена міжнародними сертифікатами ISO/IEC 17025, TuV, VDE, CE, EMC, G83, G59 та ін.

SAJ має власний науково-дослідний та конструкторський відділ, команда якого складає 50% від загальної кількості співробітників. Компанія має 22 патенти на винаходи, 59 патентів на корисні моделі, 42 авторських права на програмне забезпечення. Крім того, компанія є партнером державної електромережної корпорації. Виробничі потужності компанії знаходяться в Китаї. Компанія була визнана кращим високотехнічним китайським виробником та входила до 10-ки кращих національних виробників сонячних інверторів.

SAJ фокусує свою роботу на комплексних «сонячних» рішеннях для житлового сектору, а також на розробці домашніх систем зберігання енергії. За перше півріччя 2017 року компанія збільшила виручку від продажу продукції на 107% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.


Немає жодного товару.