Seraphim Solar

Seraphim Solar

Seraphim - китайська компанія, що займається виробництвом, продажами і обслуговуванням сонячних модулів. Станом на 2015 рік Seraphim входила до рейтінгу Tier 1.

Seraphim Solar System є повністю вертикально інтегрованою компанією, що спеціалізується в галузі досліджень, розробки, виробництва і продажу сонячних фотоелектричних продуктів по всьому світу. Компанія заснована в 2011 році, штаб-квартира знаходиться в Чанчжоу, Китай.

Щорічна виробнича потужність компанії складає 3 ГВт. Станом на 2018 Seraphim поставила 4 ГВт сонячних панелей більш ніж 30 країн міра.Проізводственние потужності Seraphim знаходяться в Китаї (Хебей і Шуян), Японії, Південній Африці та США. Підрозділ Seraphim в США має офіс в Х'юстоні, Техас і виробництво в Джексоні, Міссісіпі. Компанія виробляє полікристалічні і монокристалічні сонячні панелі, які підходять як для використання в житловому секторі, так і в промисловості і військовій сфері.

  Seraphim має високотехнологічне виробництво, науково-дослідний і конструкторський відділ в якому працюють більше 100 фахівців, а також власну лабораторію в Чанчжоу, має сертифікацію. Якість продукції компанії підтверджено міжнародними сертифікатами TÜVSÜD, CSA, DNV-GL та ISO9001, ISO14001, ISO18001, OHSAS 18001, також Seraphim Solar Energy був першим виробником сонячних батарей, який отримав сертифікат "TUV SUD Thresher" це новий тест сонячних батарей, який складається з ряду технічних перевірок, які є набагато більш жорсткими, ніж звичайні тести для IEC61215 і IEC61730.

Ще один доказ високої якості сонячних панелей Seraphim Solar Energy можна знайти на сайті міжнародної незалежної лабораторії Photon International. За результатами випробувань сонячних батарей Seraphim Solar Energy була визнана провідним виробником в перебігу двох років поспіль. А в наприкінці 2015 року ці фірми були класифіковані як Tier 1 найбільшим міжнародним рейтинговим агенством Bloomberg.

Один з найбільших в світі заводів виробників сонячних модулів, повного циклу. Щороку, модулі вироблені на нашому заводі, проходять незалежну експертизу Photon і починаючи з 2011 року, займають лідируючі позиції. Модулі Seraphim Solar встановлюються на сонячних електростанціях, таких компаній як - Apple Inn.

До найбільших проектів Seraphim належить сонячна електростанція в Індії (потужністю 66 МВт) і Китаї (5 МВт). У червні 2018 Seraphim виграла в одному з найбільших сонячних проектів в Україні: компанія побудує сонячний парк на Дніпропетровщині потужністю 246 МВт. Україна є одним з найцінніших сонячних ринків для Seraphim - в 2017 році компанія поставила 1,2 МВт сонячних модулів для електростанції в Ізмаїлі Одеської області.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)