Solarwatt

Solarwatt

Solarwatt є німецьким виробником і постачальником фотоелектричних систем для дому та малого бізнесу. Компанія послідовно реалізує стратегію повної енергетичної системи, це означає, що виробляє і продає всі необхідні компоненти для самозабезпечення сімей від сонячної енергії. Це включає в себе генерацію потужності фотоелектричних модулів, управління енергією в будинку і розподілу сонячної електроенергії, виробленої для споживання у вечірній і в нічний час (накопичення енергії).

Solarwatt GmbH, заснована в 1993 році і активно працює в усьому світі, є провідним німецьким виробником комплектних фотоелектричних систем. Компанія є лідером на європейському ринку glass-glass сонячних модулів і є одним з найбільших постачальників систем зберігання електроенергії. Протягом 25 років бренд Solarwatt відрізняється високою якістю, виробленим в Німеччині. Міжнародні глобальні гравці, такі як BMW i, Bosch і E. ON, співпрацюють з компанією з Саксонії, в якій працюють близько. 350 осіб по всьому світу.

Завдяки майже 20-річному досвіду виробництва, Solarwatt GmbH входить в число піонерів німецької сонячно-енергетичної галузі. Те, що почалося в 1993 році як компанія з двох чоловік, тепер є одним з провідних світових виробників сонячних модулів а також постачальником інтелектуальних енергетичних рішень для приватного і комерційного використання. З своїми комплексними решеніямів сфері фотогальваніка, Solarwatt гарантує оптимальну сумісність компонентів, всі з яких виробляються в Німеччині.


Немає жодного товару.