SolarWorld

SolarWorld

SolarWorld – німецька компанія, що спеціалізується на виробництві сонячних панелей. Станом на 2017 рік входила до рейтингу Tier 1. Заснована у 1975 році, штаб-квартира знаходиться у місті Бонн, Німеччина. Науково-дослідний та конструкторський відділ компанії розташований у Фрайберзі, Саксонія. SolarWorld також має офіси у Сінгапурі і Південній Африці. Якість продукції компанії підтверджена міжнародними сертифікатами IEC 61215 & 61730, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001: 2007. SolarWorld керує усіма етапами виробництва, включаючи власні дослідження та розробки. Має дочірню компанію – SolarWorld America, що базується в Орегоні, США.

До 2017 року у SolarWorld працювали понад 3 тисячі співробітників по всьому світу, однак у травні 2017-го компанія заявила про свою неплатоспроможність. Хоча американська дочірня компанія не мала фінансових труднощів, вона була виставлена на продаж, аби погасити борги SolarWorld. За допомогою Qatar Solar Technologies вже в серпні того ж року засновник SolarWorld придбав усі активи своєї компанії в Німеччині. Після перезавантаження компанія отримала назву SolarWorld Industries GmbH і хоча кількість співробітників скоротилася до 500 (з них понад 12% зайняті у сфері досліджень і розробок), виробництво відновилося на німецьких заводах компанії у Арнштадті і Фрайбурзі. SolarWorld почала з виробничих потужностей 700 МВт, які планує збільшити до 1 ГВт.

Дочірня SolarWorld America стала окремою компанією і в квітні 2018 року американська SunPower висловила намір придбати 100% акцій SolarWorld Americas. Найближчим часом угоду мають підтвердити влада США і Німеччини.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)