Solis

Solis

Solis - підрозділ китайської корпорації Ningbo Ginlong Technologies, що займається виробництвом інверторів для сонячних електростанцій. Компанія заснована в 2005 році. Штаб-квартира і виробничі потужності знаходяться в місті Нінбо, Китай. Компанія також має офіси в Європі, США і Австралії.

Єдиним напрямком діяльності є тільки виробництво стрінгових інверторів для сонячної промисловості малої і середньої потужності, в свою чергу така зосередженість в даному сегменті привела до високої популярності інверторів Solis у всьому світі. Щомісяця випускається понад 25 тисяч різних типів інверторів.

Компанія має власний науково-дослідний і конструкторський відділ, який займається розробкою інноваційних продуктів і вдосконаленням виробничих технологій, а також проведенням експертиз. Solis випускає однофазні та трифазні інвертори, а також системи моніторингу.

Якість продукції компанії підтверджено міжнародними сертифікатами IEC 55022, IEC 61000, CE, G83 / 2, VDE, IEC. У 2015 році Solis поставила інвертори для найбільшого в світі навісу з сонячних панелей для Volkswagen, тим самим побивши рекорд Гіннеса. В цілому продукція Solis Ginlong експортується в більш ніж 100 країн світу. Компанія відзначена званням "Топ інверторних брендів" всесвітньо відомою організацією фотоелектрічніх авторитетних досліджень "EuPD" протягом чотирьох років поспіль - 2016 2017, 2018, 2019 Продукти Solis Ginlong використовувалися в знаменитих місцях по всьому світу, включаючи Шанхайську виставку (Шанхай, Китай) і на Ейфелевій вежі (Париж, Франція) разом з іншими провідними вітчизняними та комерційними проектами.

Компанія Ningbo Ginlong Technologies, є китайським виробником, входить в ТОП 5 виробників стрінгових інверторів. Має сервісну підтримку в Україні. Всі комплектуючі, що використовуються у виробництві інверторів Solis, закуповуються у світових гігантів: TDK, Magtron, Zettler, що в свою чергу свідчить про високі стандарти якості кінцевої продукції. Персонал компанії за станом на 2019 становить близько 1000 співробітників, 200 з них є технічними фахівцями, які займаються інноваціями і технічною підтримкою відвантаженої продукції.

 

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)