Укртехнологія

Укртехнологія

Свій шлях на вітчизняному ринку силового електричного обладнання компанія «Укртехнологія» почала з 2002 року. За весь час існування даного підприємства його фахівцями було досягнуто великих успіхів в області розробки і виробництва стабілізаційних механізмів, що активно впроваджується, як у побутовій, так і виробничій сферах діяльності. Напрацювання постійно втілюються в сучасне високотехнічне обладнання - це широкий асортимент стабілізаторів напруги, джерел безперебійного живлення (ДБЖ), трансформаторів, акумуляторів, зарядних пристроїв, інверторів, обладнання альтернативної енергетики, а також використовуваного для зовнішньої реклами.

Компанія спеціалізується на виготовленні сімісторних стабілізаторів напруги, що відрізняються високими функціональними показниками - великою точністю вихідної напруги, високою швидкістю реакції і точністю стабілізації у всьому регульованому діапазоні, зручною та зрозумілою індикацією основних робочих показників приладів, а також сучасним дизайном. Досвід експлуатації стабілізаторів «Укртехнологія» в різних сферах як промислової, так і побутової, в екстремальних умовах - при наявності короткочасних перевантажень і різких стрибків напруги показав, що прилади даного виробника відмінно справляються з аварійними ситуаціями. При цьому було відзначено, що ресурс експлуатації стабілізаторів при таких режимах роботи не скорочується, що свідчить про високу якість тестованих пристроїв. Відмінні техніко-експлуатаційні характеристики обладнання даної фірми і її відповідність вітчизняним нормам і стандартам підтверджуються сертифікатом організації УкрСЕПРО і численними нагородами.

Фахівці компанії постійно ведуть моніторинг останніх тенденцій ринку та інновацій в області електричного живлення і захисту енергетичного обладнання, а також активно використовують досвід професіоналів даної галузі за допомогою участі в конференціях і семінарах з метою впровадження отриманих знань у своїй діяльності. Завдяки реалізації підприємством своїх виробів на максимально вигідних умовах для споживачів, їй вдається досить успішно конкурувати на ринку з провідними виробниками аналогічної продукції в контексті співвідношення «ціна / якість». Продукція «Укртехнологія» широко відома як на території нашої країни, так і далеко за її межами.

Номенклатурний ряд продукції, що випускається

Компанія виробляє стабілізатори напруги, які можна віднести до різних класів обладнання в залежності від особливості конструкції, рівня захисту від ураження електричним струмом, швидкістю спрацьовування, а також якості використовуваних при виготовленні комплектуючих, матеріалів і т.д. Продукція, що випускається лінійка обладнання представлена ​​наступними серіями:

    Universal - це стабілізатори «преміум» класу, що характеризуються найкращими функціональними показниками: плавністю перемикання, високою точністю вихідної напруги, мінімальним часом спрацьовування і найбільш точним регулюванням (число автоматичних ступенів до 36).
          
    Бізнес-клас представлений серією Standard. Дане обладнання є найбільш універсальним в плані сумісності з пристроями, використовуваними в побутових умовах і виробничими електроустановками. Максимальна кількість регулювальних ступенів становить 16, а поріг спрацьовування по вхідному фазній напрузі - 265 В.

    Моделі сери Optimum + використовуються для забезпечення безвідмовної роботи побутового та професійного виробничого обладнання в разі значних перевантажень і жорстких умов експлуатації. Характеризуються наявністю 12 автоматичних ступенів перемикання обмоток трансформатора.

    Бюджетний сегмент стабілізаційного обладнання від компанії «Укртехнологія» представлений лінійкою Norma. Вони покликані підтримувати стабільне електроживлення квартир, заміських дач і т.д. Експлуатаційні характеристики - 8 регулювальних ступенів, час спрацьовування - 10 мс.

    Найбільш широким діапазоном регулювання вхідного сигналу (118-268 В) характеризуються стабілізатори Infinity, що дозволяє використовувати їх з будь-яким електричним обладнанням.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 68 (всього 5 сторінок)