Ulica Solar

Ulica Solar

Заснована в серпні 2005 року компанією Shanshan Co., Ltd (SH.600884), яка є одним з 500 найбільших підприємств в Китаї, Ningbo Ulica Solar Science & Technology Co. Є професійним виробником, що спеціалізується на виробництві сонячних батарей, сонячних модулів і надання послуг по інтеграції сонячної системи в Китаї. Він може похвалитися енергійної і згуртованою командою, в яку входять провідні технічні експерти, доктора наук і старші інженери в області сонячної енергетики. Розташування Ulica Solar знаходиться в зручної транспортної розв'язки. Він знаходиться в годині їзди від порту Нінбо і швидкого транспорту з аеропортом Нінбо і шосе.

З моменту свого створення, Ulica Solar завжди займалася дослідженнями і розробками в області нових технологій, отримала 17 патентів, серед яких монокристаллический кремнієвий сонячний елемент N-типу відзначений як Національної програми смолоскипів. Ulica Solar також займається підвищенням ефективності і якості, а також скороченням виробничих витрат. В даний час, як національне високотехнологічне підприємство і інженерний центр міста Нінбо, Вулиця придбала безліч міжнародних сертифікатів, таких як CE, IEC 61215, IEC 61730 / TüV, UL, ISO9001, CEC і CGC-Solar, і має доступ до китайський внутрішній ринок. Вулиця також тісно співпрацює з деякими престижними інститутами і університетами, в тому числі з Інститутом матеріалознавства та інжинірингу Нінбо Китайської академії наук, Шанхайським університетом Донхуа і т. Д.

Щоб збільшити виробничі потужності і поліпшити якість продукції, Ulica Solar впровадила найпередовіші технології виробництва кремнієвих сонячних елементів та найсучасніше обладнання з Німеччини, Італії, Америки, Японії та Іспанії, в даний час її щорічна виробнича потужність становить 800 МВт. модуль в 2018 році і 800 МВт для модулів в 2019 році і 1 ГВт для модулів в 2020 році відповідно.

Продукція Ulica експортується в Німеччину, Італію, Францію, Іспанію, Бельгію, Португалію, Голландію, Америку, Японію, Чехію, Австралію і т. Д. І користується широкою популярністю серед наших клієнтів. «Чесність, інновація, відданість справі, відповідальність» - це сутність та основна цінність корпоративної культури Докази, невичерпне джерело солідарності Докази і найцінніше духовний скарб. Ulica solar була, є і завжди буде присвячена захисту нашої планети, щоб все більше і більше сімей користувалися відновлюваної сонячної енергією, щоб створити більш чисту і більш придатну для життя середовище. Ulica solar також прагне стати провідною компанією в області сонячної енергетики, вносячи свій внесок в глобальну захист навколишнього середовища та енергозбереження.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)